Ziraat Bankası Küçükbaş Hayvancılık Kredisi

Türkiye’de genel bir geçim kaynağı olan hayvancılık, Ziraat Bankasının sunmuş olduğu avantajlı küçükbaş hayvancılık kredisi ile artık besicilerin gün geçtikçe büyümesini hedefliyor. Türkiye geneline bakıldığında küçük baş hayvancılık Türkiye’nin bir çok bölgesinde aktif olarak geçim kaynağı. Ve artık Ziraat Bankası besicilerin geçim kaynakları artırmayı hedef olarak vizyonları arasına ekledi denilebilir. Hayvancılık kredileri 2016

Ziraat Bankası Küçükbaş Hayvancılık Kredisi Koşulları

Ziraat Bankası küçükbaş besicilik kredileri ile artık sürünüzü ‘’Ziraat ile büyüyoruz’’ sloganı ile ele aldı.  Ziraat Bankası 100 adet küçükbaş hayvanlık veya 100 baş üzerinde küçükbaş hayvan ile besi çiftliği kurmak isteyenlere ya da besi çiftliği olanların 100 baş küçükbaş hayvanın üzerine çıkabilmeleri için Ziraat Bankası Küçükbaş Besicilik Kredileri sunuyor.

Besicilik Kredisi Genel Özellikleri Nelerdir?

Ziraat Bankası Küçükbaş Besicilik Kredisi kapsamında yer alan yatırım kredilerini belirli özellikler ile müşterilerine sunmaktadır.  Ziraat Bankasından kredinizi aldığınızda kullanabileceğiniz alanlar nelerdir peki? Bu durum iki ana başlıkta kendisini göstermektedir.

Hayvancılık Kredileri 2016

Bunun ilki hayvancılık kredileri 2016. Peki bu yatırım kredisini aldığınızda hangi koşullar çerçevesinde kullanabilirsiniz.  Şöyle bir göz atmak gerekirse şu başlıklar altında olduğunu göreceksiniz. Barınak ve tadilat yapımında, Küçükbaş hayvanların yem hazırlama ünitesinin alımında, yemlerin balyalanması için balya makinesi alımında, bahçenizde ya da kendi toprağınızda yetişen çayırları biçmek için çayır biçme makinesinde ve diğer bir çok yatırım giderlerinin finansmanlığını sağlamak için kullanılabilmektedir.

Ziraat Bankası Küçükbaş Hayvancılıkta İşletme Kredisi

Ziraat Bankası Küçükbaş Hayvancılık kredisinden bir diğeri de İşletme kredileridir. İşletme kredisi de yatırım kredisi gibi belirli koşullar çerçevesinde müşteriye verilmektedir. Hayvancılık kredileri 2016 bu koşullardan şu başlıklar altında toplanmaktadır; Koyun ve keçilerin kayıt sisteminde en az 3 aylık kaydının olması ve en fazla 6 aylık erkek hayvanların alımı, Tek yıllık kullanılabilecek yem bitkisinin üretiminin giderlerinin sağlanması ve diğer bir çok işletme giderlerinin finansmanlığının sağlanması için kullanılabilmektedir.

Krediye Nereden Başvurabilirim?

Ziraat Bankası Küçükbaş Hayvancılık kredileri için Ziraat Bankası tek bir başvuru kanalı belirlemiştir. Bazı kredilere internet üzerinden dahi etkileşim sağlanırken bu kredi türü için çiftçinin, besicinin ve genel bir tabirle işletmecinin daha çok bilgi sahibi olabilmesi için şubelerden başvuru imkanı sunmaktadır. Sizinle ilgilenen güler yüzlü müşteri temsilcileri sizlerin en iyi şekilde hizmet almanızı ve en hızlı şekilde işleminizin sonuçlanması için çalışmaktadırlar. Küçükbaş hayvancılık kredisi için size en yakın olan Ziraat Bankası şubesini ise Ziraat Bankasının kendi resmi web sitesinde yer alan şubeler kısmından görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.