18 Ocak 2019, Cuma
Bizi izleyin:
Giriş Yap EUR   TL0,34USD   TL0,34
14 Ocak 2018 | Son Güncelleme: 14.01.2018-14:17

VATANDAŞ MEMNUNİYETİ İÇİN İLÇELERE DÜZENLİ ZİYARET

0
VATANDAŞ MEMNUNİYETİ İÇİN İLÇELERE DÜZENLİ ZİYARET
VATANDAŞ MEMNUNİYETİ İÇİN İLÇELERE DÜZENLİ ZİYARET
MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Ali Öztozlu, Ahmetli ve Salihli ilçelerini ziyaret ederek güçlü koordinasyon için incelemelerde bulundu.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, daha kaliteli hizmet ve düzenli işleyiş için yoğun mesai harcıyor. Abone İşleri Daire Başkanı Ali Öztozlu ilçe ziyaretleri kapsamında ilk olarak Ahmetli’de Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon İşleri Müdürü Orçun Abalı ve MASKİ İlçe Şefi Erdem Özer ile bir araya geldi. Daire Başkanı Öztozlu, ardından Salihli ilçesine geçerek Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon İşleri Müdürü Nilhan Kılınç ve MASKİ İlçe Şefi Tuğrul Kaçar ile görüştü. Öztozlu, ilçelere gerçekleştirdikleri ziyaretler ile abonelik işlemleri ile ilgili incelemeler yaptıklarını ve vatandaş memnuniyeti için ne gibi düzenlemeleri hayata geçirebileceklerini planladıklarını ifade etti. İlçe ziyaretlerinde Öztozlu’ya Abone İşleri Dairesi Başkanlığı şube müdürlerinden Kerem Çetin eşlik etti.
“MASKİ olarak vatandaş memnuniyeti bizim için çok önemli”
Abone İşleri Daire Başkanı Ali Öztozlu, “MASKİ olarak vatandaş memnuniyeti bizim için çok önemli. Bu noktadan hareketle kendimizi daha da geliştirmek adına ilçelerimizi düzenli olarak ziyaret ediyoruz. Bu sayede abone yönetimi noktasında Manisalılar için neler yapabileceğimizi görüyoruz. Vatandaşlarımızdan yapmış oldukları işlemlerden sonra aldığımız geri bildirimleri çok önem veriyoruz. Her zaman kendimizi daha ileriye taşımak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
Etiketler:
Yorum Yazın

Yorumlar 0 yorum

© Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları SELENDİ MEDYA ve haber kaynaklarına aittir, lütfen haberleri izinsiz kopyalamayınız. Youtube Video İndir 45 Haber