18 Ocak 2019, Cuma
Bizi izleyin:
Giriş Yap EUR   TL0,34USD   TL0,34
10 Aralık 2016 | Son Güncelleme: 10.12.2016-19:03

Selendinin Yol Çilesi Bitiyor

0
Selendinin Yol Çilesi Bitiyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi’nin Çamköy Mahallesi ile Çinan Mahallesi’ni birbirine bağlayan yolda bakım onarım çalışması gerçekleştiriyor. Çalışmalardan memnun kalan mahalle halkı, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Selendi’de Çamköy Mahallesini Çinan mahallesine bağlayan 8 kilometrelik yolda bakım onarım ve genişletme çalışması gerçekleştiriyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Şube Müdürü Fevzi Demir, yetkililerden bilgiler aldı. Selendi Belediye Başkan Yardımcısı Aşkın Akkoç da incelemelerde Fevzi Demir’e eşlik etti.  Çalışmalar hakkında bilgi veren Fevzi Demir, “Selendi’nin Çamköy Mahallesi ile Çinan Mahallesi’ni birbirine bağlayan yolda bakım onarım ve genişletme çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu yolda aynı zamanda Dedeş, Tepe ve Kepez yerleşkeleri de yer alıyor. 8 kilometrelik yolda menfezlere bakılıyor ve altyapısı ile ilgili çalışmalar yapıyoruz. Kötü durumda ve mahallelerin ulaşımı açısından büyük zorluk yaşanan bu yoldaki çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor” diye konuştu. Çalışmalardan memnun kalan mahalle halkı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

unnamed-6

Etiketler:
Yorum Yazın

Yorumlar 0 yorum

© Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları SELENDİ MEDYA ve haber kaynaklarına aittir, lütfen haberleri izinsiz kopyalamayınız. Youtube Video İndir 45 Haber