18 Ocak 2019, Cuma
Bizi izleyin:
Giriş Yap EUR   TL0,34USD   TL0,34
23 Mayıs 2016 | Son Güncelleme: 23.05.2016-19:09

Selendinin Otobüs Durakları Yenileniyor

0
Selendinin Otobüs Durakları Yenileniyor

MANİSA’nın ulaşım sorununu çözmek için projeler üreten Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi ilçesinde bulunan otobüs duraklarını da yenilemeye başladı. Ulaşım Dairesi Başkanlığı’nca yenilenen duraklar Selendili vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Manisalıların toplu ulaşımda daha rahat ve konforlu ulaşım sağlaması için projeler üreten Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi’de bulunan otobüs duraklarının da yenilemesini gerçekleştiriyor. Eskiyen ve kullanılamaz duruma gelen durakları kaldıran Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kaldırılan durakların yerine vatandaşları yazın sıcaktan, kışın ise yağışlardan koruyacak yeni durakları monte ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Yeni durakların Selendi’ye hayırlı olmasını temenni eden Ulaşım Daire Başkanı Mümin Deniz, ihtiyaç duyulan tüm bölgelere yeni durakların konuşlandırılacağını söyledi.

Etiketler:
Yorum Yazın

Yorumlar 0 yorum

© Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları SELENDİ MEDYA ve haber kaynaklarına aittir, lütfen haberleri izinsiz kopyalamayınız. Youtube Video İndir 45 Haber