Selendililer Her Yerde Birlik İçinde

 

Selendimiz küçük bir yer malum. Ama elinin uzanmadığı memleket yok diyebiliriz. Manisa’nın hemen her ilçesinde bir Selendililer derneğinin bulunması da bunun en büyük göstergelerinden birisi. Sadece bununla da kalmıyor. Bir çok ilde yalnızca her hangi bir ilin derneği varken, ilçe olarak başka bir ilde derneği bulunan ender ilçelerden biridir Selendi

Ekran Resmi 2015-02-08 17.03.04

Hal böyle olunca Selendi’ye Dair sloganımız doğrultusunda dünyanın dört bir yanına dağılmış Selendililere, onları mutlu edecek haberler yayınlamaya çalışıyoruz. Selendi’yi özleyen, merak eden dışardaki Selendililere bilgiler aktarıyoruz.

Peki dışardaki Selendilileri özleyen Selendi sakinleri yok mu?

 Ekran Resmi 2015-02-08 17.02.03

Elbette var. İş için Selendi’den ayrılmış akrabası hatta ailesinden birileri olan ve onları merak eden vatandaşlarımız var.

Selendi Medya olarak yeni başlatacağımız haber kuşağında Selendi’de yaşayan hemşehrilerimize dışardaki Selendililerden de bilgiler aktaracağız. 

Örneğin; İstanbul’da yaşayan Selendililerin ayda 1 defa mutlaka buluştuğunu ve özlem giderdiğini biliyor muydunuz? İşte biz size bunları anlatacağız. Hatta O buluşmalarda yaşananları ve hatta, Selendi ile ilgili konuşulanları aktaracağız. Ve tabi ki de dışarda yaşayan akrabalarınızdan sizlere selamlar ve yep yeni fotoğraflar aktaracağız.

Biz izlemeye devam edin…

 

 

İstanbul için irtibat

Seray Akkoyun: 0530 410 44 70

2 thoughts on “Selendililer Her Yerde Birlik İçinde

  1. çok güzel bir proje kutlarız selendi medyamızı selendi nin güzel reklamını yapıyosunuz.Ekibinizi tebrik ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.