SELENDİDE SİYASİ DENGELER DEĞİŞİYOR

Ekran Resmi 2018-01-14 17.22.24
İYİ Parti Selendi İlçe Kurucu Başkanlığı görevine görevlendirilen Tevfik Gülmez iddialı konuştu. Diğer partilerden şimdiye kadar 30 kişinin istifa ettiğini belirten Gülmez, Selendi’de Siyasi dengelerin değişeceğini belirterek İstifaların arkasının geleceğini söyledi.
İYİ Parti’ye Selendi’de büyük ilgi olduğunu söyleyen Tevfik Gülmez, Partilerine katılmak isteyenlere önce üyesi oldukları siyasî partiyle ilişiklerini kestikten sonra İYİ Parti’ye üyeliklerinin kabul edileceğini belirtti.
İYİ Parti’ye üye olmak isteyenlerin oldukça fazla olduğunu söyleyen Gülmez,; üye olmak isteyenlerin önce üyesi oldukları partiyle yollarını ayırarak istifa etmeleri gerektiğini belirtti ve istifa etmenin prosedürünü anlattı. Gülmez, “Telefonlarım hiç susmuyor. Gerek yolda, gerek işte, gerek gelirken, giderken sürekli arıyorlar ve üye olmak istediklerini söylüyorlar. Halkımızdan büyük bir talep var. ‘Hiç siyasette bulunmadım ama bu partiye kayıt olacağım’ diyen var. Vatandaşlarımızın üye olabilmesi için de başka bir siyasî partide üyeliklerinin bulunmaması gerekiyor. Onun için biran önce bulundukları siyasi partiden istifa etmeleri gerekiyor. Bu işlemin hızlı olması için de ilçe seçim kurullarına gidip oradaki matbu evrakı, kimlik fotokopileriyle birlikte imzalamaları gerekiyor.” dedi.
İYİ Parti Selendi İlçe Başkanı Gülmez, kendisine verilen bu görevi en iyi şekilde icra edeceğini belirterek, Selendimiz için her şey İYİ olacak. İnşallah vatandaşlarımız ile birlikte başarılı işlere imza atacağız dedi. Gülmez, Oluşturacağımız 23 kişilik yeni yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ile beraber çıkacağımız bu kutlu yolda daha da büyüyerek ve çoğalarak mücadelemizi devam ettireceğiz. Hayırlısı ile İlçe Teşkilat binamızı da çok yakında hizmete açıp bu yola baş koymuş tüm hemşerilerimizi aynı çatı altında toplamak istiyoruz. Selendi de partimize üye olmak isteyen yüzlerce insan var. Ben şahsım adına Selendili hemşerilerime gösterdikleri bu yoğun ilgi ve teveccühten dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bana bu görevi layık gören başta Kurucu Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendiye ve Manisa İl başkanımız Tamer Akkal’a çok teşekkür ediyorum. Selendimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Tevfik Gülmez, Selendi İlçemizde partimizin hedefleri büyük olacak başta 2019 da öncelikle Selendi Belediye Başkanlığı ve Manisa da Büyük Şehir Belediyesi genelde ise cumhurbaşkanlığını alarak Türkiye de siyasete ve siyasetçiye kaybolan güveni yeniden Meral Akşener’le kazandıracağız, iyi olan her şeyi İyi parti ile Türkiye’ye ve Selendi’ye getireceğiz, İyi olmayanlara iyiliği öğreteceğiz, çıktığımız bu yoldan ne pahasına olursa olsun asla ve asla dönmeyeceğiz hedefimiz daima büyük olacak dedi. Gülmez son olarak ayrıca yeni oluşturacağımız yeni 23 kişilik yeni yönetim kurulunda % 25 Bayan üye kontenjanı kullanacağız dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.