19 Ocak 2019, Cumartesi
Bizi izleyin:
Giriş Yap EUR   TL0,34USD   TL0,34
8 Kasım 2018 | Son Güncelleme: 08.11.2018-15:00

SELENDİDE SAVCI VE HAKİMLER GÖREVLERİNE BAŞLADILAR

0
SELENDİDE SAVCI VE HAKİMLER GÖREVLERİNE BAŞLADILAR

Ekran Resmi 2018-06-18 16.21.04Adli Yargı Hâkim ve Cumhuriyet Savcı Adaylarına İlişkin Kur’a Kararnamesi Sonucu Selendi İlçesine atanan C.Savcısı Ulviye Üngörmüş, Hakimler Betül Koyuncu ve Tülay Öztürk Selendi de görevlerine başladılar. Meslek öncesi eğitimlerini başarı ile tamamlayarak Hâkimler ve Savcılar Kurulunca mesleğe kabul edilen Adli Yargı hâkim ve Cumhuriyet savcıları ile İdari Yargı hâkimlerinin, geçtiğimiz günlerde Kur’a Çeken Adli Yargı Hâkim ve Cumhuriyet Savcı Adaylarına İlişkin Kur’a Kararnamesi Sonucu Selendi’ye atanan C.Savcısı Ulviye Üngörmüş Cumhuriyet Savcılığına, Hakim Betül Koyuncu ve Hâkim Tülay Öztürk Selendi Hâkimliğinde görevlerine başladılar.
1994 Yozgat Doğumlu olup Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunu Cumhuriyet Savcısı Ulviye Üngörmüş, 1994 Ankara Doğumlu İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunu Hakim Betül Koyuncu ile 1994 Muğla Milas Doğumlu Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunu Hakim Tülay Öztük İlk görev yerlerimiz Selendi heyecanlıyız, Selendi de bulunmaktan mutluluk duyuyoruz Selendi ilçesi şirin ve huzurlu bir ilçe, Görev sürelerimizce iyi bir çalışma ortamı olacağına ve Selendi ilçesinden güzel anılarla ayrılacağımıza inanıyoruz dediler. Selendi de ayrıca Cumhuriyet Savcısı Mesut Yıldırım da görev yapıyor.

Etiketler:
Yorum Yazın

Yorumlar 0 yorum

© Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları SELENDİ MEDYA ve haber kaynaklarına aittir, lütfen haberleri izinsiz kopyalamayınız. Youtube Video İndir 45 Haber