Selendide Kültür ve Sanatın Kalbi Bu Merkezde Atacak

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Selendi’de yapımına başlanan ve ilçede kültürel, sosyal etkinliklerin buluşma noktası haline gelecek olan Gençlik Merkezinde inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Modern merkezde incelemede bulunan Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, “Sinemadan, el sanatları atölyelerine kadar birçok alanda hizmet verecek olan merkez ilçeye canlılık katacak ve gençlerin dinamizmini bu bölgeye taşıyacaktır” diye konuştu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Selendi’de yapımına başladığı önemli projeler arasında yer alan ve ilçede büyük heyecan uyandıran Gençlik Merkezi inşaatında çalışmalar hızla devam ediyor. Yürütülen çalışmaları inceleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.  Genç’e, Selendi Koordinasyon Şube Müdürü İbrahim Kara da eşlik etti.  Modern merkezin Selendi’nin önemli bir eksikliğini giderecek olduğunu belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, “Selendi’mize yakışan bu eşsiz yatırımı ilçemize kazandırmanın heyecanı içindeyiz. Modern merkezimiz hizmete girdiğinde gençlerimiz merkezde kültürel ve sosyal anlamda hoşça vakit geçirecekler. Sinemadan, el sanatları atölyelerine kadar birçok alanda hizmet verecek olan merkez ilçeye canlılık katacak ve gençlerin dinamizmini bu bölgeye taşıyacaktır” dedi. Gençlik Merkezi’nin ardından MABEM’de öğretmenlerle bir araya gelen Genç, çalışmalar hakkında bilgi aldı, başarılar diledi.

Selendi’de Kültür ve Sanatın Kalbi Bu Merkezde Atacak (6)_1600x1098 Selendi’de Kültür ve Sanatın Kalbi Bu Merkezde Atacak (5)_1600x1067 Selendi’de Kültür ve Sanatın Kalbi Bu Merkezde Atacak (4)_1600x1067 Selendi’de Kültür ve Sanatın Kalbi Bu Merkezde Atacak (3)_1600x1067 Selendi’de Kültür ve Sanatın Kalbi Bu Merkezde Atacak (2)_1600x1067 Selendi’de Kültür ve Sanatın Kalbi Bu Merkezde Atacak (1)_1600x1067

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.