SELENDİDE BÜYÜKŞEHİR VE MASKİNİN ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRİLDİ

            Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Yaşar Coşkun ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Selendi ilçesinde MASKİ ve Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetleri değerlendirmek ve bundan sonraki süreçte yapılacak çalışmaları düzenlemek adına bir toplantı gerçekleştirildi.
            Selendi ilçesine kazandırılan ve bundan sonraki dönemde de kazandırılmaya devam edilecek olan hizmetler ile ilgili ilçe hizmet binası ziyaret edildi. Ziyarette Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü İbrahim Kara ve MASKİ Sorumlusu Uğur Akıncı da hazır bulundu. MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş’e sunum üzerinden bugüne kadar ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi. MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, hizmet binasındaki toplantıda birim amirleri ile de görüşerek bilgi aldı. Birim amirleri yaptıkları çalışmalar ile ilgili raporları Genel Müdür Coşkun ve Genel Sekreter Memiş’e sundu. Raporlar sonrasında yapılan değerlendirmede hizmetlerin daha da kaliteli bir düzeye ulaşması adına personele bilgi verildi.
“Yaptığımız her şey attığımız her adım vatandaşlarımız için”
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Manisa’nın her bir noktasına hizmet götürdüklerini ve bundan sonra da hizmetlerinin artarak devam edeceğini ifade etti. Genel Sekreter Memiş, “Gerek asfalt gerek kırsal kalkınma adına olsun ilçelerimizde dört bir koldan çalışıyoruz. Selendi’de hem yaptığımız çalışmalarımızı değerlendirdiğimiz bir toplantı gerçekleştirdik hem de Koordinatörümüz ve birim amirlerimizden bilgi aldık. Uyarı yaptığımız noktalar da oldu. Yaptığımız her şey, attığımız her adım vatandaşlarımız için. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde ilimizde ulaşılmadık tek bir nokta tek bir insan bırakmayacağız” dedi.
“Çalışmalarımızın hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum”         
            MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün verdiği sözleri yerine getirdiğini söyleyerek, Selendi’de yapılan çalışmaların önemini şu sözlerle anlattı: “Büyükşehir Belediye Başkanımız hizmetler Manisa’nın en doğusundan başlayacak demişti. Başkanım, bu sözünü yerine getiriyor. Köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde ekiplerimiz içme suyu ve kanalizasyon hatlarını yeniliyor. Kurulduğumuz günden bu yana yaptığımız çalışmalar da ortada. Ayrıca ilçemize kazandırdığımız sondajlar ile vatandaşımıza daha sağlıklı içme suyu temin ediyoruz. Sıkıntı yaşanan bir durum varsa içme suyu arıtma tesisleri inşa ediyoruz. Şu an ilçemizde inşaatı devam eden 2 içme suyu arıtma tesisimiz var. İlçemiz için önümüzdeki dönem adına projelerimizi hazırlıyoruz. Çalışmalarımızın hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.