SELENDİ KAYMAKAMI MURAT AYDIN OKUL MÜDÜRLERİ İLE TANIŞTI

Ekran Resmi 2015-10-23 15.17.57
Selendi Kaymakamı Murat Aydın, Selendi’deki Okul Müdürleriyle tanışma toplantısında bir araya geldi.
Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Tokkaş ile ilçe genelindeki ilkokul, ortaokul ve lise müdürleri katıldı.
Kaymakam Murat Aydın Tanışma toplantısında, Kaymakamlık olarak İlçemizdeki öğrencilerin motivasyonlarının arttırılması, daha kaliteli bir eğitim alması, sosyal ve kültürel yaşantıların zenginleştirilmesi, sağlıklı ve zinde yaşamlarının olması, çağın gelişimlerini takip edebilmeleri ve özellikle kimsesiz çocukların ihtiyaçlarının karşılanması konusunda okul ve kurumlarımıza her türlü desteği vereceklerini belirterek,”Başarıda en önemli faktör ekip çalışması. Bizim insanımız çocuğunun eğitimi için elinden geleni yapıyor. Projeler üretmeliyiz. Çalıştığım sürece eğitim kurumları ile irtibat halinde olacağım. Elimden geldiği kadar okulların etkinliklerine katılmaya çalışacağım. Hedefimiz toplam kaliteyi üst seviyeye taşımak” dedi.
Eğitim kalitemizin daha iyi noktalara gelmesi için Okul Müdürlerinin büyük sorumluluğu olduğu ve gereken gayretin gösterilmesini hatırlatan, Kaymakam Aydın,”Çocuklarımızın eğitimine mutlaka “Vatan ve Millet Sevgisini” eklememiz gerekiyor. Çocuklarımızı toplum içinde “İyi bir insan, nitelikli bir şahıs” olarak yetiştirelim” diye konuştu.
Toplantı, Birlikte el ele daha kaliteli nesillerin yetiştirilmesi amacıyla başarılar dilenerek sonlandırıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.