SELENDİ KAYMAKAMI AYDIN ESNAF SOFRASINDA

Selendi Kaymakamı Murat Aydın, Otomobilciler ve Şoförler Odası Başkanı Şükrü Filik tarafından verilen yemeğe katıldı.
Selendi Şoförler ve Otomobilciler Odası tarafından organize edilen yemeğe Kaymakam Murat Aydın, İlçe Jandarma Karakol Komutanı Başçv. Kadir Ateş, Ak Parti ilçe Başkanı Muharrem Sezer, CHP İlçe Başkanı Adem Korkmaz, MHP ilçe Başkanı Salim Çıplak, DP İlçe Başkanı Serdar Şafak, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları ile Kayalar Şirketler Gurubu Başkanı Yunus Kaya ve oda temsilcileri katıldı.
Organizasyonla, Diğer odaların Başkanlarıyla birlikte güçlü ve büyük aile olduklarını gösteren Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şükrü Filik yaptığı konuşmasında ‘’Biz bir aileyiz arkadaşlar bunun bilinciyle böylesine bir yemek organizasyonu yaptık Katılımlarıyla Bizleri Onurlandıran Başta Kaymakamımız Murat Aydın olmak üzere bütün arkadaşlarıma siyasi parti başkanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum’ ’dedi.
Kaymakam Murat Aydın ise yaptığı konuşmada Yemeği düzenleyen Selendi Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve yönetimine teşekkür ederek, ‘’İlçemizde bu birlik beraberliğini görmek hepimizi mutlu ediyor. İlçemizdeki tüm STK temsilcileri her zaman Kaymakamlığımızın yaptığı projelere destek verdiler. Selendi’mizin dinamiklerini dikkate alarak hizmet bayrağını daha da yukarılara taşıyacağımıza eminim. Bize verdikleri destekten dolayı şükranlarımı sunuyorum’’ diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.