19 Ocak 2019, Cumartesi
Bizi izleyin:
Giriş Yap EUR   TL0,34USD   TL0,34
19 Temmuz 2017 | Son Güncelleme: 19.07.2017-14:49

Selendi Gençlik Merkezi Tam Gaz Devam

0
Selendi Gençlik Merkezi Tam Gaz Devam

İl genelinde gençlere yönelik projeleriyle dikkat çeken Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Selendi ilçesine kazandırılacak Gençlik Merkezinin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Selendi’nin önemli ihtiyaçlarından birinin daha karşılanacağını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Selendi’deki gençlerimize her anlamda hitap edecek olan Gençlik Merkezimizde inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Selendili gençlerimiz kültürel ve sosyal anlamda büyük değişim yaşayacak” dedi.

Manisa’daki gençlerin daha iyi ortamlara eğitim alabilmelerini sağlamak amacıyla il genelinde bir bir projelerini hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda Selendi’de önemli bir projenin çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından Selendi’ye kazandırılacak olan Gençlik Merkezi’nin inşaat çalışmaları devam ediyor.

Gençler Kültürel ve Sosyal Anlamda Değişim Yaşayacak

Gençlerin kendilerini geliştirmesi ve çağa ayak uydurmaları amacıyla her türlü hizmetin merkezde yer alacağını belirten Başkan Ergün, “Selendi Gençlik Merkezi’nin inşaat çalışmaları devam ediyor. Selendili gençlerimiz bu merkezde kültürel ve sosyal anlamda hoşça vakit geçirecekler. Sinemasından, el sanatları atölyesine, gelişmiş dersliklerde alınacak eğitimlerine kadar her şeyin yer alacağı merkezimiz şimdiden Selendimize hayırlı olsun” diye konuştu.

Etiketler:
Yorum Yazın

Yorumlar 0 yorum

© Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları SELENDİ MEDYA ve haber kaynaklarına aittir, lütfen haberleri izinsiz kopyalamayınız. Youtube Video İndir 45 Haber