SELENDİ AK PARTİ KADIN KOLLARI BAŞKANI YİĞİT GÖREVİNDEN AYRILDI

Ekran Resmi 2018-01-14 17.22.24
Selendi AK Parti Kadın Kolları Başkanı Seher Yiğit, görevini bıraktığını açıkladı.
Yiğit, ayrıldığını Sosyal Medya hesabı üzerinden,” Yaklaşık 3,5 yıldır da Ak Parti Kadın Kolları İlçe Başkanlığı görevinin temsili olan kutsal davamızın bayrağını onurumla, gururumla büyük bir heyecan ve şevkle taşımaktayken bu bayrağı başka bir dava arkadaşıma teslim etmenin zamanı geldiğini düşünerek görevi bırakıyorum” diyerek açıkladı.
Şimdiye kadar kendisine destek olanlara teşekkür eden Seher Yiğit, yaptığı açıklamada,” 2003 yılından bugüne kadar Davasına gönül verdiğim, Liderine inandığım partimin, her kademesinde görev yaptım. Yaklaşık 3,5 yıldır da Ak Parti Kadın Kolları İlçe Başkanlığı görevinin temsili olan kutsal davamızın bayrağını onurumla, gururumla büyük bir heyecan ve şevkle taşımaktayken bu bayrağı başka bir dava arkadaşıma teslim etmenin zamanı geldiğini düşünerek bugün itibariyle Ak Parti Selendi Kadın Kolları Başkanlığı görevimi bırakmış bulunuyorum. Benimle birlikte bu kutlu davada her daim yanımda olan çok kıymetli Yönetim Kurulu Üyelerime, İlçe Başkanlarıma, Eski Belediye Başkanıma, eski kadın kolları başkanlarıma, Belediye Meclis Üyelerime, İl Başkanlarıma ve Milletvekillerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum.
Bugün Başkanlığı bıraktım ancak Reisimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve davasının yanındayım, partimdeki üyeliğim ve davaya olan aşkım devam etmektedir.
Başkan olduğum süreçte girdiğimiz her seçimde beni ve partimi hiç mahcup etmeyen Selendi İlçemin Halkına şükranlarımı sunuyorum. Benim teslim ettiğim bayrağı daha yükseklere taşıyacak arkadaşıma ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.