19 Ocak 2019, Cumartesi
Bizi izleyin:
Giriş Yap EUR   TL0,34USD   TL0,34
10 Kasım 2018 | Son Güncelleme: 10.11.2018-11:53

SELDERDEN SELENDİ KAYMAKAMI CAN ATAKA KEŞKEK GÜNÜNE DAVET

0
SELDERDEN SELENDİ KAYMAKAMI CAN ATAKA KEŞKEK GÜNÜNE DAVET

SEL-DER’DEN SELENDİ KAYMAKAMI CAN ATAK’A KEŞKEK GÜNÜNE DAVET
Salihli Selendililer Derneği Başkanı İrfan Akarsu ve dernek yönetimi, Selendi Kaymakamı Sayın Can Atak’ı makamında ziyaret ettiler. Kaymakamımızı 18 Kasım’da düzenlenecek olan Keşkek günü etkinliğine davet ettiler. Görevine atandığı için hayırlı olsun dileklerini ilettiler, “Selendi’mize hoş geldiniz” dediler. Selendi Kaymakamımız sayın Can Atak ise “Salihli Selendililer Derneği ‘nin 18 kasım pazar günü Salihli’de keşkek gününe katılmak için büyük heyecan içinde olduğunu belirtirken Selendililerin her yerde çoğunlukta olduğunu belirtip birlik ve beraberlik içinde güzel bir dayanışma içinde olduklarını ve yapmış oldukları etkinliklerle bunu gösteriyorlar” dedi.
Selendililer Dernek Başkanı İrfan Akarsu ise kaymakamımız Sayın Can Atak’a Derneğin sembolü olan Sarık hediye ederek keşkek gününe katılımlarından büyük mutluluk duyacağını belirterek kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiler.
Dernek Başkanı İrfan Akarsu ve yönetim kısa sohbetin ve çayın ardından iyi dileklerle ayrıldılar.

HABER: Nurullah Uygun

Etiketler:
Yorum Yazın

Yorumlar 0 yorum

© Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları SELENDİ MEDYA ve haber kaynaklarına aittir, lütfen haberleri izinsiz kopyalamayınız. Youtube Video İndir 45 Haber