SELDER SELENDİ BELEDİYE BAŞKANI YASİN DUMLUPINARI KEŞKEK GÜNÜNE DAVET ETTİLER

SEL-DER SELENDİ BELEDİYE BAŞKANI YASİN DUMLUPINAR’I KEŞKEK GÜNÜNE DAVET ETTİLER
Salihli’de 18 kasım pazar günü, Salihli Gümüş çayı çok amaçlı düğün salonunda Salihli Belediyesi ve Selendi Belediyesinin işbirliği ile düzenlenecek olan Keşkek günü için Selendililer Derneği (SEL-DER ) Selendi’de.
Salihli Selendililer Derneği Başkanı İrfan Akarsu ve yönetimi bugün Selendi’de bir takım ziyaretlerde bulundular.
Salihli Selendililer Derneği Başkanı İrfan Akarsu ve yönetimi Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar’ı makamında ziyarette bulunarak 18 kasım 2018 pazar günü yapılacak olan Keşkek gününe davet ederek Derneğin sembolü olan Sarık hediye ettiler.
Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar ise Salihli Selendililer Derneği Başkanı İrfan Akarsu ve yönetimini yapılan ziyaretten ve davetten dolayı şu açıklamayı yaptı: “Salihli Selendililer Derneği (SEL-DER) Başkanı İrfan Akarsu ve yönetimini makamımızda ağırladık. SEL-DER yönetimi Salihli’de düzenlenecek Keşkek etkinliğine bizleri davet ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederek Keşkek etkinliğinin hayırlı olmasını diliyorum.”
Selendililer Dernek Başkanı İrfan Akarsu ve yönetimi Selendi Belediye Başkanı sayın Yasin Dumlupınar’a desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.
18 Kasım pazar günü Salihli ye keşkek günü için Selendi’den Selendili vatandaşlarımız için araç tahsis edileceği hemşerilerimizi bir arada görmek istiyoruz. Bu konuda Selendi Belediyesi tarafından anonslar yapılacağı açıklandı.

HABER: Nurullah Uygun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.