Karşıova Mahallesi Su Birikintilerinden Kurtuldu

Karşıova Mahallesi Su Birikintilerinden Kurtuldu

MASKİ Genel Müdürlüğü, Selendi ilçesine bağlı Karşıova Mahallesi’nde su taşkını sıkıntısına son vermek adına yağmursuyu ızgara çalışması gerçekleştirdi. Ayrıca mevcut ızgaralar da temizlenerek mahalle su taşkınından kurtuldu.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, yağışlı havalarda cadde ve sokaklarda su birikintilerini önlemek adına il genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda MASKİ, Selendi ilçesine bağlı Karşıova Mahallesi’nde kış aylarında yaşanan yağmursuyu birikintisini kontrol altına almak üzere ızgara döşeme işlemi gerçekleştirdi. Mahallede ayrıca mevcut yağmursuyu ızgaraları da temizlenerek mahalle sakinlerinin rahat bir nefes alması sağlandı. 

“Cengiz Başkanımız nerede olursak olalım bize hizmeti getiriyor” 

Mahalle Muhtarı Yusuf Azman, “Mahallemize yağmursuyu ızgara döşeme çalışması yapıldı. Su birikintisinden eser kalmadı. MASKİ sayesinde hem araç hem de yaya trafiğimiz çok rahatladı. Mahallemizde yapılan her hizmet bizi geçmişle yüzleştiriyor. Ne idik ne olduk diyoruz. Cengiz Başkanımız nerede olursak olalım bize hizmeti getiriyor. MASKİ yetkilileri altyapıyla ilgili her türlü sıkıntımızda yanımızda oluyorlar. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a mahallem ve şahsım adına çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca çalışmalarında başarılar diler, selamlarımızı iletiriz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.