POLİS HAFTASINDA SELENDİ EMNİYET TEŞKİLATI KAYMAKAM GÜNERİ ZİYARET ETTİ

Ekran Resmi 2015-10-23 15.17.57
Selendi Kaymakamı Hakan Güner, Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıl dönümü nedeniyle İlçe Emniyet Amiri Mehmet Aslan ve emniyet personelini makamında kabul etti.
Kaymakam Güner’e günün anısına çiçek takdim eden İlçe Emniyet Amiri Mehmet Aslan, Polis Haftası etkinlikleri hakkında bilgi verdi.
Ziyarette, Türk Polis Teşkilatının kurulduğu günden beri asayişin sağlanmasında büyük görevler ifa ettiğini dile getiren Kaymakam Güner, “Güvenlik güçlerimizin kanıyla, canıyla ülkemizin birlik ve beraberliğine yapılan tehditleri bertaraf etme noktasında çok ciddi gayret ve hizmetleri vardır. Bu anlamda sadece emniyet teşkilatımız değil, vatanımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz çalışan tüm güvenlik güçlerimize teşekkür ediyorum.
Ülkemiz çok hassas bir dönemden geçmektedir. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, halkımızı huzur ve güvenliği için canını seve seve feda edecek kahramanlara ihtiyacımız olduğu bir dönemi yaşıyoruz. Vatanı uğruna hayatını feda ederek şehit olan emniyet mensuplarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Gazi olan ve tedavileri devam eden emniyet mensuplarımıza acil şifalar diliyorum. Bu vesile ile Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıl dönümünü kutlar, ilçemizin huzuru ve güvenliği için fedakârca görev yapan polislerimize ve değerli ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.