19 Ocak 2019, Cumartesi
Bizi izleyin:
Giriş Yap EUR   TL0,34USD   TL0,34
12 Temmuz 2016 | Son Güncelleme: 12.07.2016-19:04

ÖZEL EGE+YAŞAM VE REHABİLİTASYON MÜDÜRLÜĞÜ HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

0
ÖZEL EGE+YAŞAM VE REHABİLİTASYON MÜDÜRLÜĞÜ HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

KAYMAKAMIMIZ MURAT AYDIN’A ÖZEL EGE+YAŞAM VE REHABİLİTASYON MÜDÜRLÜĞÜ HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Selendi Özel Ege + Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Temsilcisi Özcan Çetinkaya, Eğitim Koordinatörü Ali Yamaçlı ve Kurum Müdürü Hatice Sevci hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kaymakamımız Murat Aydın’a, Rehabilitasyon merkezinin faaliyetleri hakkında kurum müdürü Hatice Sevci bilgi verdi.

Kurum Müdürü Sevci, Merkez olarak bedensel, zihinsel, işitme, özel öğrenme güçlüğü ve yaygın gelişimsel ( otistik ) çocuklara destek eğitim verdiklerini söyledi.

Kaymakamımız Murat Aydın, Rehabilitasyon merkezinin ilçe için önemli olduğunu, bu tür faaliyet gösteren merkezlerde eğitim gören çocukların da kendileri için çok değerli ve önemli olduğunu kaydetti.

Kaymakamımız Murat Aydın, kaymakamlık olarak da gerek merkez için gerekse merkezde eğitim gören çocuklar için ellerinden gelen desteği her zaman verdiklerini bundan sonrada bu desteklerini sürdüreceklerini söyledi.

Kaymakamımız Murat Aydın, Kurum müdürü Hatice Sevci’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.Ekran Resmi 2016-07-12 19.03.17 Ekran Resmi 2016-07-12 19.03.07

Etiketler:
Yorum Yazın

Yorumlar 0 yorum

© Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları SELENDİ MEDYA ve haber kaynaklarına aittir, lütfen haberleri izinsiz kopyalamayınız. Youtube Video İndir 45 Haber