MIDIKLI YA KESİNTİSİZ İÇME SUYU

MASKİ Genel Müdürlüğü, Selendi’nin Mıdıklı Mahallesi’ne açtığı yeni sondaj kuyusundan saniyede 6 litre veriminde içme suyu elde etti. Muhtar Şeker, açılan yeni sondaj ile mahallesindeki en büyük sıkıntının bittiğini söyledi.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa genelinde açtığı yeni sondaj kuyularıyla vatandaşlara yeterli ve kaliteli içme suyu temin etmeye devam ediyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı’nca Selendi ilçesine bağlı Mıdıklı Mahallesi’nde açılan sondaj çalışmaları da tamamlandı. Numune alımı gerçekleştirilen sondajdan çıkan içme suyu saniyede 6 litre olarak ölçüldü. İzmir Halk Sağlığı Laboratuvarı’na teslim edilen numunelerin analiz sonuçlarının içilebilir çıkması halinde sondajın bağlantısı yapılarak mahalleye yeterli su sağlanacak.
“Memnuniyetimizi dile getirecek tarif bulamıyoruz”
Mıdıklı Mahalle Muhtarı Ali Şeker, “Şükür ki sondajımızdan güzel su çıktı. Bağlı mahallelerimiz de faydalanacak. En büyük sıkıntımız bitti. MASKİ sayesinde feraha kavuştuk. Memnuniyetimizi dile getirecek tarif bulamıyoruz. Hizmetler geldikçe mahalle olarak sevinç duyuyoruz. Değerli Cengiz Başkanımıza ve çalışanlarına ne kadar teşekkür etsek azdır” diye konuştu.
MIDIKLI’YA KESİNTİSİZ İÇME SUYU (3) MIDIKLI’YA KESİNTİSİZ İÇME SUYU (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.