MEMLEKETİM GÜLSÜN DİYE

Şerife Yılmaz, memleketi için bir şeyler yapmak isteyen, genç başarılı bir Selendili.  Projelerini kendi ağzından dinlemek için videoyu izlemenizi öneririz.

13 thoughts on “MEMLEKETİM GÜLSÜN DİYE

 1. boyle degerllerımıze sahıp çıkalım ne kadar zengınlerımız var ama hıç bırısı su sevımlı kız kadar olamıyosunuz bravo kızım sana

 2. Zengin olmakla vefalı olmak arasında ince bir çizgi vardır. Hepimiz birşeyleri Paylaşırsak daha güzel projeler oluşturulabilir. Benimle birlikte emeği gecen belediye başkanı sayin Nurullah SAVAŞ , Baskan yardımcısı sayin Aşkın AKKOC , Kültür müdürü Tuncay USLU manisa medya , sayin Hüsamettin EDEBALIYE Sonsuz Teşekkürler

 3. Selendi medya iyi niyetin emekci insanlari Servet AKKOYUN ve kızı Seray AKKOYUN ‘a emeklerinden ve destekleri icin gönüden selamlar

 4. En başta üzerimde emeği gecen canim Babam , öğretmenlerim, arkadaşlarım , değerli bakan ve vekillerimeden de Allah razı olsun.Selendi hepimizin projesidir.

 5. Selendimizin gelişmesi için boyle genç girişimcileri ihtiyacı var. Şerife hanim basarilarinizin devam ini diletim

 6. Selendimizin gelişimi tanıtılması için boyle projeler olması gerekir. Şerife hanim basarilaranizin devam ini dilerim

 7. SELENDİ YBO ÇOK ŞEYİ HAK EDİYOR. İNŞALLAH BU BİR BAŞLANGIÇ OLUR. ALLAH EMEĞİNİZİ ZAYİ ETMEYECEKTİR. ACİZANE YBO DA GÖREVDE İKEN 92 MEZUNLARI BİRARAYA GELMİŞTİ. MEZUNLAR GÜNÜNÜN DAİMİLEŞTİRİLMESİNİ ÖNERİRİM. SİZİ SEVİYORUZ.

 8. Merhaba sevgili Selendili yuttaşlar.Şerife kızımızın organizasyonuyla güzel ilçenize geldim ve çok güzel anilarla,dostluklarla ayrıldım.Dilerim en kısa zamanda yine biraraya gelelim.
  Görüşmek üzere.
  Oyuncu Cemal Ustaoglu.

 9. Şerife kardeşimizi tebrik ediyorum. Selendi’de yetişip Selendi’ye minnet borcunu ödemeye çalışması takdire şayan. Kardeşimizin bahsettiği konaklama eksiğini eşimle birlikte gidermeyi düşündük. Ne zamandır biz de bu eksikliği farketmiştik. Yatırıma da başladık. Taş evlerden oluşan bir köydeki bir evi restore ediyoruz. 2 haftaya kadar konaklamaya hazır hale gelecek. Biz de memleketimize böyle bir hizmet vereceğiz. İnşallah bizim yaptığımızın devamı hemşehrilerimizden gelir.
  Prof. Dr. Şaban GÜRCAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.