MANİSALILAR VAKFINDAN FUTBOLCULARA MOTİVASYON

Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu’nda Tuzlaspor ile oynadığımız karşılaşma öncesinde, turun geçilmesi durumunda gol atan futbolcularımıza ve kalecimize telefon hediye edeceğini ifade ederek destekte bulunan İstanbul Manisalılar Derneği Kurucu Başkanı İsmail Gürol Uğurlu, futbolcularımızın hediyelerini takdim etti. Tarık Almış Spor Tesisleri’nde futbolcularımız Melik Yeğin, Hakan Barış, Bayram Olgun ve Branimir Subasic’e telefonlarını takdim eden Uğurlu bu hafta oynanacak Karşıyaka maçında takımımıza başarılar diledi. Futbolcularımızda bu ince davranışa karşılık olarak, takımımızın imzaladığı formayı Uğurlu’ya hediye ettiler.

Spor Toto 2.lig beyaz grup temsilcisi Turgutluspor’a  da Manisalılar Vakfından jest geldi. İstanbul’da faaliyet gösteren Manisalılar Vakfı, Karagümrük karşısında başarılı performans gösteren Şevket ve kaleci Oğuz’a cep telefonu armağan etti. İstanbul deplasmanında takımın kampını ziyaret eden Manisalılar Vakfı Genel Sekreteri İsmail Gürol Uğurlu gol atan ve gol yemeyen kaleciye cep telefonu armağan edeceğini belirtmişti. Maçta gol atan Şevket’e ve gol yemesine rağmen alınan 1 puanda emeği olan kaleci Oğuz’a Uğurlu cep telefonlarını takdim etti.

Turgutluspor Kulüp Başkanı Adnan Demirel, Teknik Direktör Selahattin Dinçel ve oyuncuların hazır bulunduğu Irlamaz Tesislerinde telefonlarını alan oyuncular Uğurlu’ya teşekkür ettiler. Uğurlu;” Karınca kararınca bizde destek vermeye çalışıyoruz. Performans sizden destek bizden” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.