Köprübaşında MHP Rüzgarı

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, Köprübaşı’nda esnaf ziyareti yaptı, vatandaşlarla bir araya geldi. Tüm esnaf ve vatandaşla tokalaşan Başkan Ergün ve milletvekili adayı Hasan Eryılmaz ile birlikte vatandaşların sorunlarını dinledi, esnafa hayırlı işler diledi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Köprübaşı ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Ergün’ün Köprübaşı ziyaretine, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, MHP Köprübaşı İlçe Başkanı Rahmi Erdem, Ülkü Ocakları İl Başkanı Onur Papuçcuoğlu ile birlikte MHP Manisa Milletvekili Adayı Hasan Eryılmaz, Büyükşehir Belediyesi Köprübaşı İlçe Koordinatörü Alim Ertem de eşlik etti.03-unnamed-15

Borlu’da Esnaf ve vatandaşın Yoğun İlgisiyle Karşılaştı

Başkan Ergün ve beraberindekiler Köprübaşı ilçesi Nebiler Mahallesi sakinleri tarafından karşılandı. Burada vatandaşlarla selamlaşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Borlu Mahallesi’ne hareket etti. Borlu Mahallesi’nde çiçeklerle karşılanan Başkan Ergün, gösterilen nezaketten dolayı vatandaşlara teşekkür etti. Borlu Mahallesi’nin pazarını ve kahvehaneleri gezen Başkan Ergün ve milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, vatandaşlarla tek tek tokalaşarak, mahalle halkının taleplerini dinledi. Vatandaşlar özellikle kapatılan belde belediyelerinin sıkıntılarını çokça yaşadıklarını belirtti. Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidar partisi olması durumunda mahalleye dönüşen belde belediyelerinin tekrar açılacağını hatırlatan Başkan Ergün ve milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, vatandaşlardan destek sözü aldılar. Kendilerine gösterilen yoğun ilgiye teşekkür eden Başkan Ergün ve milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları geri çevirmedi ve bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Vatandaşın Sofrasına Konuk Oldu

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve beraberindekiler Borlu Mahallesi’nde Cuma namazı kıldıktan sonra Köprübaşı ilçe merkezine hareket etti. İlçe merkezi Atatürk Mahallesi sakinlerinin yemek davetini kırmayan Başkan Ergün, vatandaşların sofrasına konuk oldu.

Köprübaşı Başkan Ergün Diye Çınladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, öğle yemeğinin ardından Köprübaşı kapalı pazar yerini ve çarşı esnafını ziyaret etti. Ziyarette Köprübaşı’lı vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Ergün ve milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi iktidarında ülkede yaşanan ekonomik sıkıntıların çözüleceğine değindi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Ergün, esnaf ve vatandaşlarla tek tek tokalaştı. Kapalı Pazar yeri ziyareti sırasında Büyükşehir Belediyesi itfaiye birimini de ziyaret eden Başkan Ergün, personelden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Köprübaşı ilçe ziyaretini, merkez çarşısı ve kahvehaneler ile sonlandıran Başkan Ergün ve milletvekili adayı Hasan Eryılmaz,  esnafa hayırlı işler diledi.02-unnamed-9 03-unnamed-15 04-unnamed-14 05-unnamed-13 06-unnamed-12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.