Kırkağaç Özel Bir Alana Kavuştu

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç Belediyesi’nden devrolan Saat Kulesi Meydanı’nda proje çalışmalarını tamamladı. Özel peyzaj düzenlemeleri ve led aydınlatmaları ile Kırkağaç’a yeni bir sosyal alan kazandırdıklarını söyleyen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “17 ilçemizdeki vatandaşlarımız Büyükşehir’in hizmet farkını yaşayacak” diye konuştu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç ilçesine yeni bir meydan kazandırdı. İlçe belediyesinden Büyükşehir Belediyesinin görev, yetki ve sorumluluk alanına bırakılan Saat Kulesi Meydanı yeni yüzüne kavuştu. Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar neticesinde Kırkağaç rahatça nefes alabileceği bir sosyal alana sahip oldu. Çalışma kapsamında Saat Kulesi Meydanı’nın sert zeminlerinde traverten, bazalt kaplama, wash karo malzemeleri ve 8 adet ahşap bank kullanıldı. Bunun yanı sıra led aydınlatmaları ve galvanize kaplamadan özel şekiller verilen palmiyelerle meydana hareket kazandırıldı.27-unnamed-17

Kırkağaç’a Armağan Olsun

Saat Kulesi Meydan Projesi ile Kırkağaç’a yeni bir sosyal alan kazandırıldığını belirten

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Büyükşehir Belediyesi olarak ilçelerimize renk getirecek, buralara prestij kazandıracak çalışmalar yapmanın peşindeyiz. Bunun için projeler üreterek, bir bir hayata geçiriyoruz. Bu kapsamda Kırkağaç ilçemizde de Saat Kulesi Meydanı’nda peyzaj uygulamaları, led aydınlatmaları ve özel palmiyeler kullanarak, vatandaşlarımıza özel bir alan kazandırdık. Kırkağaç’a armağan olsun. Güle güle kullansınlar. 17 ilçemizdeki vatandaşlarımız Büyükşehir’in hizmet farkını yaşayacak” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.