KAYMAKAMIMIZ MURAT AYDINI TIP FAKÜLTESİNİ KAZANAN GÜLSÜM ÖZCAN ZİYARET ETTİ 

Ekran Resmi 2015-10-23 15.17.45

Kaymakamımız Murat Aydın’ı makamında Afyonkarahisar Kocatepe üniversitesi tıp Fakültesi’ni Kazanan ilçemiz Çampınar mahallesinde Çiftçilik yapan ailenin kızı olan Gülsüm Özcan ziyaret etti.

Gülsüm Özcan Babasının çiftçilik yaparak ailesinin geçimini sağladığını, 3 kardeş olduklarını Başarısının aile içi sağlıklı iletişim, düzenli çalışma ve yakınlarından destek görmeye borçlu odluğunu belirten Özcan doktorluk gibi kutsal bir mesleğe mensup olmasının çocukluğundan beri hayali odluğunu belirtti. 

Özcan;” Eğitimimde başarımın mimarları tabiki öğretmenlerim. İlköğretim okulundan itibaren eğitimim boyunca bana yol gösteren, başta ailem olmak üzere, emek veren tüm öğretmen ve idarecilerime teşekkür borçluyum. İnsan azmettiği zaman ve hedeflerini yüksek tuttuğunda başaramayacağı bir şey yok. Eskiden beri benim ve ailemin isteği doktor olmamdı. Şimdi bu hayali gerçekleştirmek için en önemli engeli aştım ve tıp fakültesini kazandım, Ülkeme ve vatandaşlarımıza hizmet etmek istiyorum” dedi.

Kaymakamımız Murat Aydın ise Gülsüm Özcan kızımıza bu güzel ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

İnşallah bu kardeşimiz kazandığı üniversiteyi başarıyla bitirip kendi memleketine hizmet eden insanlar olacaktır. İlçemizde başarılı öğrenciler gördükçe bizler mutlu olmaktayız. Kendisinin aldığı başarıda emeği geçen tüm okul müdürlerine, öğretmenlerine gerçekten bu harika başarıyı Selendi de diğer öğrencilerimize örnek teşkil edecek bir başarıyı hepimize yaşattıkları için gurur duyuyoruz.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Kaymakamımız Aydın, her zaman Kaymakamlık olarak ailenin ve kızımızın yanlarında olacağını eğitimi boyunca destek olacaklarını dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.