KAYMAKAMIMIZ MURAT AYDINI İLÇEMİZ JANDARMA KOMUTANI RAŞİT YILDIRIM ZİYARET ETTİ

Ekran Resmi 2015-10-23 15.17.45

İlçemize atanarak, yeni görevine başlayan İlçe Jandarma Komutanı Başçavuş Raşit Yıldırım, Kaymakamımız Murat Aydın makamında ziyaret etti. Ziyarette ilçe jandarma komutanlığını vekaleten yürüten Başçavuş Kadir Ateş de eşlik etti.

İlçemizdeki görevine başlayan İlçe Jandarma Komutanını makamında kabul eden Kaymakamımız Murat Aydın, Başçavuş Raşit Yıldırım ilçemiz hakkında bilgiler verdi.

Kaymakamımız Murat Aydın ziyaret sırasında yaptığı konuşmada; “Bütün proje ve hizmet ve çalışmalarda kamu güvenliği ve esenliği, milletimizin dirlik ve düzeni, toplumun huzur ve sükûnunu göz önünde bulundurarak, katılımcı bir anlayışla vatandaşlarımızın önerilerini dikkate almak, kurumlar arası işbirliği, koordinasyon ve birlikte çalışma anlayışına göre hareket etmek, kamu kaynaklarının en tasarruflu şekilde kullanılmasını sağlamak, etik kurallara uymak, yönetimde olumlu yaklaşım ilkelerini benimsemek, her hal ve şartta vatandaşlarımızı güler yüzle karşılayarak yakın ilgi göstermek, başarı için önce yürek birliği, kararlılık ve yakın takip gerektiğini bilerek hareket etmek başarının anahtarı olacaktır” dedi.

Kaymakamımız Murat Aydın, Selendi’de çok iyi işler yapacağına yürekten inanıyorum diyerek, İlçe Jandarma Komutanlığı görevine atanan Başçavuş Raşit Yıldırım’a yeni görevinde başarılar diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.