KAYMAKAMIMIZ MURAT AYDINDAN SELENDİYE TEŞEKKÜR MESAJI

 

İlçemize bağlı Eski Çıkrıkçı minaresinden başlayan yürüyüşümüz Eşemenler Halil Efe mezarı içinde sona erdi. Etkinliğimize katılan bütün doğa severler zor ama muhteşem bir parkurda yürümenin hazzını duydular.

Kaymakamlığımızın düzenlediği bütün projelerde ve sosyal etkinliklerinde bizlere destek olan Selendi Sosyal Aktiviteler Kulübüne, Kayalar Şirketler Gurubu Başkanı Yunus Kaya’ya, ilçemiz Sivil Toplum Kuruluşu başkanlarına, Sel Kaya Otobüs İşletmesi sahibi Mesut Kaya, Kaya-Taş Taşımacılığın sahibi Sinan Kaya’ya servis şoförlerimize, Yürüyüşe katılan vatandaşlarımıza yemek ikramında bulunan Av. Yasin Özçelik ve Mali Müşavir Kilim Mobilya Selendi Bayisi İhsan Kaya’ya, Tefenli Lokantası Mustafa Akgün’e, Yörük Çadırıyla Bizde Selendi Yörükleriyiz diyen Zafer Atlı Cirit Kulübü Başkanı Halil İbrahim Sarı’ya, Salihli Selendililer derneğine, Katılımcılara Bayrak tepede Çay ikramında bulunan Selendi Orman İşletme şefliğine, Vatandaşlarımızın güvenliğini sağlayan Jandarma Komutanlığımıza ve Sağlık Gurup Merkezi Başkanlığına, Sabah yürüyüş Öncesi katılımcılara simit ikramı yapan Yusuf Kılıç’a, Karataş dağının eteğinde yaylası bulunan ve yürüyüş yapan vatandaşlarımıza Keçi Ayranı ikramı yapan Karataş ailesine. Hacıhaliller Mahallesinden 78 Yaşında olan Ahmet Çimen amcanın 15 yaşında geldiği ve duygulandığı. 

İslam Dininin en önemli sembollerinden biri olan Ezan-ı Muhammedi’nin kulağa hoş gelecek bir şekilde okunmasının bir örneğini gösteren Selendi ilçe Müftümüz Ramazan Arba ve İlçemiz Yağcı Mahallesi Camii İmam-Hatibi Recep Yuca’ya, Karataş Bayrak tepede Okuduğu çifte ezandan dolayı teşekkür eder, Bu doğa dostu ve eğlenceli Doğa yürüyüşü etkinliğimize katılan bütün dostlara sonsuz teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Son olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün şu sözüyle bitirmek isterim.

“MİLLETE EFENDİLİK YOKTUR, HİZMET VARDIR. BU MİLLETE HİZMET EDEN ONUN EFENDİSİ OLUR”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.