19 Ocak 2019, Cumartesi
Bizi izleyin:
Giriş Yap EUR   TL0,34USD   TL0,34
14 Temmuz 2016 | Son Güncelleme: 14.07.2016-15:17

KAYMAKAMIMIZ MURAT AYDINA STK BAŞKANLARINDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

0
KAYMAKAMIMIZ MURAT AYDINA STK BAŞKANLARINDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ekran Resmi 2015-10-23 15.17.45KAYMAKAMIMIZ MURAT AYDIN’A STK BAŞKANLARINDAN’HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

İlçemizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının başkanları, Kaymakamımız Murat Aydın’ı makamında ziyaret ederek, ’Hayırlı olsun’ temennisinde bulundular.

Ziyarette Selendi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Adem Tosun, Ziraat Odası Başkanı Servet Akyıldız, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Çimen, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şükrü Filik ve Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Sağdıç yer aldı.

Kaymakamımız Aydın’a hayırlı olsun dileklerini ileten sivil toplum kuruluşlarının başkanları Selendi’nin huzurlu bir ilçe olduğunu söyleyerek birlikte çalışmaktan onur duyacaklarını belirttiler. Üyeler ve oda çalışmaları hakkında bilgiler veren meslek odaları başkanları ’Hayırlı olsun’ dileklerini Kaymakamımız Murat Aydın’a ileterek sivil toplum kuruluşlarının başkanları olarak ’Her zaman yanınızdayız’ mesajı verdiler.

Kaymakamımız Murat Aydın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,Öncelikle Selendi de olmaktan çok mutluyum. Gerekli izlenimleri edinerek ilerleyen zamanlarda öncelikli olan sorunlardan başlayarak en kısa vadede çözüm üretmek için ne gerekiyorsa yapılacağını belirterek Selendi de görev yapmaktan mutluluk duyacağım. İlçemizde kurumlar arasında güzel bir birliktelik söz konusu. Sizler de bizleri kendinizden biri olarak kabul görün. İnşallah bundan sonra her alanda birlikte çalışıp, daha güzel hizmetleri ortaya çıkartacağız” dedi.

Etiketler:
Yorum Yazın

Yorumlar 0 yorum

© Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları SELENDİ MEDYA ve haber kaynaklarına aittir, lütfen haberleri izinsiz kopyalamayınız. Youtube Video İndir 45 Haber