19 Ocak 2019, Cumartesi
Bizi izleyin:
Giriş Yap EUR   TL0,34USD   TL0,34
28 Temmuz 2016 | Son Güncelleme: 28.07.2016-10:06

KAYMAKAMIMIZ MURAT AYDINA İLÇE EĞİTİM BİR SENDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 

0
KAYMAKAMIMIZ MURAT AYDINA İLÇE EĞİTİM BİR SENDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 

Ekran Resmi 2015-10-23 15.17.45

Eğitim Bir Sen ilçe Başkanı Murat Daban, Eğitim Bir Sen yönetim kurulu ile Kaymakamımız Murat Aydın’a hoş geldin ziyaretin de bulundular.

Eğitim Bir Sen İlçe Başkanı Murat Daban, Kaymakamımız Murat Aydın’a şahsım, yönetim kurulum ve eğitim çalışanları adına yeni göreviniz hayırlı olsun dedi.

İlçedeki Sendikal faaliyetleri hakkında bilgi veren Daban. Eğitim Birsen’in, Selendi, Manisa ve Türkiye genelinde yetkili olduğunu, alınan bu yetkinin ehil ellerde daha anlam kazandığını,sorumluluklarının bilincinde olduklarını bununla birlikte üyelerimizin ve tüm eğitim çalışanlarının hakkında en iyi sonuçların elde edilmesi için gereğini yapacaklarını, Sendikal çalışmalar sebebiyle düzenli olarak eğitim kurumlarını ziyaret ettiklerini, amaçlarının kamu çalışanlarının sosyal, özlük ve idari haklarını korumanın ve daha da ileriye götürmenin yanında hak aramak, haksızlıklarla mücadele etmek olduğunu, bunu yaparken, doğrunun, haklının, mazlumun, mağdurun yanında; yanlışın, haksızın ve zalimin karşısında yer aldıklarını, hak ararken haksızlık yapmadıklarını, kamu malına zarar vermediklerini kaydetti. İlçemizde eğitim öğretim adına yapılacak olan her türlü faaliyet, proje ve çalışmalara destek vermek için hazır olduklarını belirtti.

Kaymakamımız Murat Aydın ise Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek eğitim öğretimde başarıyı getirecek her türlü çalışmaya destek olacağını kaydetti.

Etiketler:
Yorum Yazın

Yorumlar 0 yorum

© Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları SELENDİ MEDYA ve haber kaynaklarına aittir, lütfen haberleri izinsiz kopyalamayınız. Youtube Video İndir 45 Haber