KAYMAKAMIMIZ MURAT AYDINA AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MUHARREM SEZERDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 

Ekran Resmi 2015-10-23 15.17.45

Kaymakamımız Murat Aydın’a makamında, AK Parti İlçe Başkanı Muharrem Sezer hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kaymakamımız Murat Aydın’a yeni görevinde başarılar dileyen AK Parti ilçe başkanı Muharrem Sezer Selendi için yapılan ve yapılacak çalışmalarda birlikte gayret göstermek için hazır olduklarını kaydetti.

AK Parti İlçe Başkanı Sezer, Öncelikle Sayın Kaymakamımızın ilçemizde göreve başlamasından dolayı kendisine partim ve teşkilatım adına hoş geldiniz diyor, görevinde başarılar temenni ediyorum. Bu doğrultuda Selendi için ellerinden geleni yapacaklarını anımsatan Sezer, ilçenin gelişmesi ve daha yaşanabilir bir ilçe haline gelmesi için çalışacaklarını vurguladı. Hak ve hukuka dayanarak atılacak tüm adımların arkasında olduklarını savunan Sezer, parti olarak bugüne kadar vermiş oldukları sözlerin yerine getirildiğine dikkat çekti. Ak parti ilçe başkanı Sezer Kaymakamımız Murat Aydın Bey ile ilçemizde birlikte güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. Hep birlikte bir yol haritası çizerek ilçemiz adına ne yapılması gerekiyorsa takip ile sorunların üstesinden geleceğimize inanıyorum dedi.

Kaymakamımız Murat Aydın ise; “Gördüğüm kadarıyla ilçede hemşehrilerimiz bir birleriyle neredeyse akraba düzeyinde içli dışlı, etle tırnak gibi bu da Selendi için ayrı bir güzellik olsa gerek. Selendi’miz güzel bir ilçe. İnşallah hep birlikte el ele vererek ilçemiz için ne yapılması gerekiyorsa gerek siyasi gerek sivil toplum temsilcileri ve gerekse de Devlet temsilcileri olan bizler ile birlikte her türlü sıkıntının üstesinden geleceğimize inanıyorum ”dedi.

Kaymakamımız Murat Aydın, Ak Parti ilçe Başkanı Muharrem Sezer’in nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.