KAYMAKAMIMIZ MURAT AYDIN BELEDİYE BAŞKANI SAVAŞA İADEİ ZİYARETTE BULUNDU

Ekran Resmi 2015-10-23 15.17.45

Kaymakamımız Murat Aydın, Belediye Başkanı Ecz. Nurullah Savaş’a iade-i ziyarette bulundu.

İlçe Belediye Başkanı Ecz. Nurullah Savaş’a iade-i ziyarette bulunarak bir süre görüştü. Kaymakamımız Aydın’ın ilçemize atanmasıyla ilçede yeni bir enerji oluştuğunu belirten Başkan Savaş, yerel yönetim olarak gereken hassasiyet ve önemle birlikte çalışacaklarını söyledi.

Başkan Ecz. Nurullah Savaş, ilçe hakkında genel değerlendirmelerde bulundu. İlçeye yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında istişarede bulundu. Selendi için yeni hazırladığımız güzel projeler var. Enerji ve bilgi dolu kaymakamımızla el ele, omuz omuza vererek, çalışarak ilçemizin her alanda ileri gitmesini sağlayacağız. Bilgi ve tecrübe paylaşımı ile ortak hareket edip güzel sonuçlar elde edeceğimize inanıyorum, Kaymakamımızın, her zaman yanında olacağız. Bizlerin ortak paydası Selendi’dir ifadelerine yer verdi.

Kaymakamımız Murat Aydın ise, İlçemiz her yönüyle çok güzel bir ilçe. Biz bu güzel ilçeyi daha ileriye götürmek ve vatandaşlarımızın huzur ve refahı için başta Belediyemiz olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları ile el ele çalışacağız. İlçemiz Eczacı bir belediye başkanı tarafından yönetiliyor olmasının ilçe adına önemli bir avantaj olduğunu belirterek, birlik, beraberlik içerisinde çalışarak, İlçemizi ileri götürme gayretini göstereceklerini dile getirdi.

Bugün Belediye Başkanımıza iade-i ziyarette bulundum. Tüm kurumlarımızı ziyaret edeceğim dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.