KAYMAKAMIMIZ HASAN MEŞELİ EVİ YANAN AİLEYİ ZİYARET ETTİ

Ekran Resmi 2015-10-23 15.17.45

Kaymakamız Hasan Meşeli Geçtiğimiz günlerde Kınık mahallesinde çıkan yangında evleri yanarak kullanılmaz hale gelen Harmandalı ailesini ziyaret etti.
Kaymakamımızın ziyaretine İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Mustafa Akpınar İlçe Mal Müdürü İzzet Arık ve Ak parti ilçe başkanı Muharrem Sezer’de katıldı.

Kınık mahallesinde Muzaffer Harmandalı’ya ait evde çıkan yangında ev kullanılamaz hale geldi. Evleri yanan aileyi ziyaret eden Kaymakamımız Hasan Meşeli mağdur aileden yangın hakkında bilgi alarak, yaşanan bu mağduriyet karşısında ailenin durumları ele alınarak devletin imkânlarıyla gereken desteği sağlayacaklarını söyledi.

Evleri yanan Harmandalı ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Kaymakamımız Meşeli konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Kaymakamlık olarak her zaman vatandaşın yanında olduklarını söyledi. “Bu ailemizin talihsiz bir durum sonucu evleri ve eşyaları tamamen yanarak kullanılamaz hale gelmiştir. Sosyal devlet olarak, her zaman vatandaşa hizmeti amaçlıyoruz.

Hiçbir vatandaşımızın aç ve açıkta kalmasına müsaade etmeyiz ivedilikle ihtiyaçlarını tespit edip tüm sıkıntıları giderilecektir ” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.