KAYMAKAMIMIZ HAKAN GÜNER EVİ YANAN AİLEYİ ZİYARET ETTİ

 

Ekran Resmi 2015-10-23 15.17.45Kaymakamımız Hakan Güner ilçemiz Avlaşa mahallesinde sabah saatlerinde meydana gelen yangında evi yanan Ai Osman Yaman’ı ziyaret etti.

Kaymakamımız Hakan Güner, İlçe Mal müdürü İzzet Arık ve S.Y.D Vakfı Müdürü Çağlar Yılmaz ile birlikte, Avlaşa Mahallesinde meydana gelen yangından iki katlı ahşap evi yanarak kullanılamaz hale gelen Ali Osman Yaman ve ailesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Yangından zarar gören Yaman ailesine, Allah, bir daha böyle acılar yaşatmasın hepinize büyük geçmiş olsun diyen Kaymakamımız Güner, ‘’Gördüğümüz kadarıyla çok büyük maddi hasarın meydana geldiği yangında ki tek tesellimiz, can kaybının olmamasıdır.

Ümit ediyoruz bundan sonra hiçbir vatandaşımız bu tür afetlerle karşı karşıya kalmaz. Sizlerin acılarını paylaşıyoruz. Devlet olarak sizlerin her zaman yanınızdayız’ ’diye konuştu.

Allah devletimize milletimize zeval vermesin diyen Yaman ailesi. Nereden çıktığını bilemediğimiz yangın nedeni ile evimiz tamamen yandı. Bizleri bu zor günümüzde yalnız bırakmayan, Başta Kaymakamımız Hakan Güner’in şahsında bütün devlet büyüklerimizden Allah razı olsun’ ’diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.