HEMŞEHRİMİZ İrfan Akarsu Belediye Başkan Yardımcısı oldu

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, 3.Belediye Başkan Yardımcısı olarak 2005 yılından Ocak 2013 yılına kadar İl Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü görevi yapan ve daha sonra Bilim Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’na Müşavir olarak atanan İrfan Akarsu’yu atadı. Yeni Başkan Yardımcısı Akarsu görevine başladı.

Salihlili hemşerilerinin yararına sunmak için çalışacaklarını vurgulayan Başkan Yardımcısı Akarsu, “Kamunun kaynaklarının bir kuruşuna bile zarar getirmeden hizmete dönüştüren katılımcı, dürüst, eşitlikçi ve rekabetçi bir belediyecilik anlayışı ile Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın koordinasyonunda ekip halinde görevdeyiz” dedi.

“Üretken belediyecilik anlayışı ile çalışacağız”

Üretken bir belediyecilik anlayışı ile çalışacaklarını vurgulayan Akarsu “Belediye dendiğinde akla menfaat ve rant paylaşımının zemininin oluştuğu yerler değil, ürettiğini milleti için harcayan, milli ve manevi değerlerin sahiplenicisi ve Yüce Türk Milleti’nin yarınlarının hazırlanmasına katkı veren bir anlayışın akla gelmesi gerekmektedir. Lider Ülke Türkiye hedefine giden yolda insanlarımızın hizmet beklentilerine dikkate alan bir anlayışla, üretken belediyecilik, insanların refah içinde olmalarını, güven içinde yaşamalarını, şehre karşı bir sevgi ve aidiyet sorumluluğunda öz güvenliğini sağlamalarını ve kendi özellikleri ile kenti imar etme duygusunun gelişmesine gayret gösterilecektir” dedi.

Belediye Başkanı Zeki Kayda, daha önce Belediye Başkan Yardımcısı olarak Nuri Kaya ve Yalım Şenkaya’yı atamıştı.

6 thoughts on “HEMŞEHRİMİZ İrfan Akarsu Belediye Başkan Yardımcısı oldu

  1. ÜLKÜCÜ BELEDİYE BAŞKANINA BU YAKIŞIR. TEŞKİLATIN İÇİNDEN GELEN BAŞKAN YALNIŞ YAPMAZ. HELAL ZEKİ BAŞKAN. BİRİLERİ GİBİ AHBAB ÇAVUŞ İLİŞİKİSİ GÜTMEZ. NE İDÜĞÜ BELLİ OLMAYAN ORTAM ADAMINI KENDİ TEŞKİLATI İÇİN ÇIRPINAN ÇELİK YÜREKLİLERE DEĞİŞMEZ ÜLKÜCÜYÜM DEYEN. HELAL ZEKİ BAŞKAN. YALNIŞ YAPMAYACAĞINI BİLİYORDUK.KADRON TAM İSABET VE ON NUMARA. SELENDİ BELEDİYE BAŞKANININ KULAKLARI ÇINLASIN.TEŞKİLATÇILIK NEİMİŞ BİRAZ SİZ DEN DERS ALSIN. GERÇİ ONUN BOĞAZININ ALTINDA BİR DİRGEN ÇALTI VARDIR.AŞAĞIYA EĞİLMEZ.GURUR VE KİBİR ABİDESİ N.S.. ÇOK KÜÇÜKSÜN ÇOOK. HİÇ OLMAZSA BUNDAN SONRA DERS ALIRSIN HERHALDE ATAMALARDA.

  2. Başarılar İrfan başkan. Tebrikler Zeki başkan.Böyle kadro oluşumuyla salihliye ,inanıyorum çağ atlatırsınız. Tüm Selendi Sizlerle. En Önemlisi Bu vatanı ve Bu milleti karşılıksız sevenler sizlerle. Şeref KOÇYİĞİT TES Selendi İlçe Tems.

  3. HEMŞERİMİZİ KUTLUYORUZ…BAŞKANA LAF ATAN ARKADAŞ KESİN BELEDİYEDEN BİR MENFATİN VARMIŞTIR YAPMAMIŞTIR.

  4. ÜLKÜCÜ BİR KİŞİ HİÇ BİR ZAMAN MENFAATİ İÇİN OY VERMEZ,ŞART KOŞMAZ O YOLA BAŞVURDUĞU İÇİN OY VERİR ,AMA BAZI BAŞKANLAR VARKİ PARTİ TEŞKİLATINI BİLMEYEN,ÜLKÜ OCAKLARININ KAPISINI NERDEN AÇILDIĞINI BİLKMEYEN YARDIMCI ALIYOR,BAŞKANIN DA YALAN SÖYLEYEREK BİZLERİ ÇİĞNEYEREK,TEŞKİLATA SORMADAN ATAMA YAPIYOR, O BAŞAKANIN DA MİLLİYETÇİ OLDUĞUNDAN ŞÜPHELİYİM

  5. BİZ SALİHLİDE YAŞAYAN SELENDİLİLİLER OLARAK BU ATAMAYLA GURUR DUYUYORUZ. BİZİ BELEDİYEDE TEMSİL EDECEĞİNE YÜREKTEN İNANIYOR GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.