GÖNÜLLERİN KAYMAKAMI HASAN MEŞELİ

Ekran Resmi 2015-10-23 15.17.45Kaymakamımız Hasan Meşeli 29 Ekim Cumhuriyet bayramı kutlamalarının ardından İlçemiz Terziler mahallesine “Her şey Engelsiz bir hayat İçin” projesi kapsamında bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret kapsamında Kaymakamımıza İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Tokkaş ve Terziler Mahallesi Muhtarı İsmail Ekim eşlik etti.

Kaymakamımız İlk önce sadece evinin penceresinden doğayı seyrede bilen 89 yaşındaki Halillibrahim Kırlı’yı Engelli ve yaşlıları ziyaret etti.

Kaymakamımız Hasan Meşeli, “ Engellilerin sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz. Devletimiz de bu konuda tüm imkânlarını seferber ediyor. Engellilik kimsenin tercihi değil, her sağlam kişi potansiyel bir engelli olduğunun bilincinde olmalı. Bu bilinçle hareket edildiği zaman engelli kardeşlerimizin günlük hayatta karşılaştıkları sorunların aşılması çok daha kolay olacaktır. Kaymakamlık olarak biz her zaman sizin destekçiniz olmaya devam edeceğiz” dedi.

Benim her gittiğim yerde, engelli vatandaşlarımız, yaşlılar, dul ve yetimler yani hayatla zor şartlarda mücadele eden vatandaşlarımız hep önceliğimiz olmuştur. Ben burada görev yaptığım sürece hep sizlerin yanında olacağım. Dedi

89 yaşındaki Halil İbrahim amca ve eşi Kaymakamımız Hasan Meşeli’nin bu ziyaretinden ziyadesiyle memnunuz sizden Allah Razı olsun. Diyerek Bu ziyaretin manevi değeri bizim için çok büyük, dedi

Kaymakamımız Hasan Meşeli’de, Yetim, Öksüz, Engeli olan vatandaşlar Şehit Aileleri ve Gazilerimiz ve Yaşlılarımız başta olmak üzere devletimizin sıcaklığını, şefkatini, güler yüzünü onlara göstermeye çalışıyoruz. Kendimize, anamıza ve babamıza nasıl davranılmasını istiyorsak vatandaşımıza da o şekilde davranıp gönüllerini almaya çalışıyoruz.

Yol yaparız, bina yaparız ama en uzaktaki bir yetimi, bir öksüzü ya da bir garibi unutursak bu yaptıklarımızın hiçbir önemi kalmaz. Kim ne derse desin Allahın rızasını ve bu gariplerimizin hayır duasını almak çok önemli. Meslek hayatımız boyunca kapımız her zaman vatandaşımıza sonuna kadar açık olmuştur. Önemli olan da görev yaptığınız yerden ayrıldıktan sonra gönüllere girmiş olarak hatırlanmaktır” dedi.

7 8 6 4 3 2 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.