Eskin Köprüsüne Kavuştu

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Selendi ilçesi Eskin Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Eskin Köprüsü, vatandaşlardan tam not aldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi yönetim kadroları, Eskin Köprüsü’ne giderek incelemelerde bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelinde sürdürdüğü çalışmalarla vatandaşların takdirini toplamayı sürdürüyor. Bu kapsamda Selendi ilçesi Eskin Mahallesi’nde yapımına başlanan ve 10 mahalleyi birbirine bağlayacak olan Eskin Köprüsü de tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Selendi ilçesi Eskin Mahallesi’nde 10 mahalleyi birbirine bağlayan köprüde incelemelerde bulundu. İnceleme gezisine Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanları Azmi Açıkdil, Yaşar Coşkun, Selendi Koordinasyon İşleri Müdürü İbrahim Kara ve Eskin Mahallesi Muhtarı Mehmet Uygun da eşlik etti.

‘Hayırlı Olmasını Diliyorum’

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün Eskin Mahallesi’ne köprü sözü verdiğini ve bu sözü yerine getirdiğini belirten Genel Sekreter Halil Memiş, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün liderliğinde ilçelerimizde çalışmalarımız devam ediyor. Selendi ilçesinde Sayın Başkanımız Cengiz Ergün’ün yerel seçimlerde mahalle sakinlerinin yaşadığı sıkıntıyı görmesi üzerine köprü yapılması yönünde söz vermişti. O günden sonra programımıza alarak köprüyü tamamladık. Yapılan çalışmayla birlikte sadece Eskin Mahallesi değil toplamda 10 mahallede köprüden ulaşımını sağlayacak. Sayın Başkanımız Cengiz Ergün’ün verdiği sözü yerine getirmenin ve vatandaşlarımıza hizmeti ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Muhtardan Büyükşehir’e Teşekkür

Mahallede yapılan çalışmalar için teşekkür eden Eskin Mahallesi Muhtarı Mehmet Uygun da, “Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyorum. Kış aylarında araçlarımız dereden geçemiyordu. Suların yükselmesiyle birlikte karşı tarafa geçemiyorduk. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün yerel seçimlerde mahallemizi ziyaret ettiği sırada yaşadığımız sıkıntıları kendisine aktarmıştık. Sayın Başkanımız Cengiz Ergün köprünün yapılacağına dair bizlere söz vermişti. Başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün olmak üzere tüm ekibine teşekkür ediyorum” dedi. İncelemenin ardından Halil Memiş ve beraberindekiler, mahalle meydanına giderek vatandaşlarla sohbet etti.Ekran Resmi 2016-07-31 13.40.25 Ekran Resmi 2016-07-31 13.40.15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.