EREN DÜNYA ŞAMPİYONASI YOLUNDA

2015 Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında 3. Olarak göğsümüzü kabartan Başar Spor Kulübü sporcusu Eren ŞERİFLER bu kez Dünya Şampiyonası yolunda….

Yıldızlar Türkiye derecesinin ardından; 23-26 Ağustos 2015 tarihleri arasında Kore’de yapılacak olan Yıldızlar Dünya şampiyonası için kulüp sporcumuz 33 kg. Eren ŞERİFLER 12-13 Temmuz 2015 tarihlerinde Konya’da Milli takıma seçilme mücadelesi verecek.

Başar Spor Kulübü antrenörü Süleyman BAŞAR yaptığı açıklamada; Eren’in performansının üst düzeyde olduğunu, bu müsabaka için çok çalıştıklarını kaydetti.  Süleyman BAŞAR, kulüp olarak kenetlenmiş durumdayız. Eren’in Dünya Şampiyonasına katılması noktasında elimizden geleni yapacağız. Daha önce Dünya ve Avrupa Şampiyonasına göndermiş olduğumuz sporcular var. Bu başarıyı tekrarlamak istiyoruz.

Başar Spor Kulübü olarak; Manisa’nın başarısı için uğraşıyoruz, biz mücadelemizi Milli Takım düzeyinde yapıyoruz. İnşallah Eren Dünya Şampiyonasına katılma başarısını gösterecektir. Bize inanan tüm dostlarımızdan dualarını istiyoruz. MANİSA’ya bu başarı ile dönmek istiyoruz. Dedi.3 eren1 eren2 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.