15 Aralık 2018, Cumartesi
Bizi izleyin:
Giriş Yap EUR   TL0,34USD   TL0,34
14 Şubat 2016 | Son Güncelleme: 14.02.2016-20:45

ELİF İN DUASI ÇIKTI

1
ELİF İN DUASI ÇIKTI

GÜNDÜZ AYDIN’IN YENİ ESERİ

“ELİF’İN DUASI” ÇIKTI

Manisa’nın Salihli İlçesinden, Eğitimci Şair ve Yazar Gündüz Aydın’ın çocuk şiirlerinden oluşan yeni kitabı “Elif’in Duası” yayımlanarak okuyuculara sunulmaya başladı. 208 sayfa olarak basılan kitap ile ilgili Gündüz Aydın şunları söyledi:

“Çocuk edebiyatında şiir son zamanlarda ihmal edilmiştir. Bu alanda büyük bir boşluk vardır. Bu boşluğu doldurma konusunda yaptığım çalışmaların neticesinde oluşan yeni eserim “Elif’in Duası”nı okuyucularıma sunmaktan mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Çocuklara sunulan güzellikler her zaman bize ve geleceğimize olumlu olarak dönecektir. Bu eserimde daha önce yayımlanmış seçme çocuk şiirlerimle son yazdığım çocuk şiirlerinden oluşan bütün çocuk şiirlerim yer almaktadır. Çocuklara şiiri ve okumayı sevdirecek akıcı ve kısa şiirlerden oluşan bu eserimi seçkin kitapçılarda bulabilirsiniz. Çocuk edebiyatı alanında verdiğim eserlerime ilgi gösteren, destek veren bütün çocuklara ve öğrencilere teşekkür ediyorum. Çocuklar için yeni eserler yazmaya devam edeceğim. Bu konuda çocuklara iyiyi, doğruyu ve güzeli sunmak en büyük idealim ve hedefim. Çocuklara şiiri sevdirmek için “Elif’in Duası”nı okumalarını tavsiye ediyorum.”

Elif’in Duası

Dirlik

Düzenlik

Esenlik

Ver Allah’ım

En içten

Yürekten

Sımsıkı

Sar Allah’ım

Bırakma

Sen tut beni

Kalbime

Gir Allah’ım

 

Etiketler:
Yorum Yazın

Yorumlar 1 yorum
  • Kitabım 12 Şubat 2016 Cuma günü matbaadan çıktı. Kısa sürede gösterilen ilgiye teşekkür ederim. Elif'in Duası'nı ayyayinlari45@hotmail.com adresinden kitabı temin edebilirsiniz.
    / 14 Şubat 2016, - 21:56

© Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları SELENDİ MEDYA ve haber kaynaklarına aittir, lütfen haberleri izinsiz kopyalamayınız. Youtube Video İndir 45 Haber