CENGİZ ERGÜN’DEN SELENDİ KÖYLERİNE HİZMET SÖZÜ

Selendi Köyleri’ne Hizmet Sözü

 

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Selendi ziyaretinin ikinci gününde esnaf ve köy ziyaretlerine devam etti. Öncelikle merkezde bulunan esnafları ve kahvehaneleri tek tek gezen Ergün, daha sonra Kazıklı, Eskin, Tepeynihan, Pınarlar köylerini ziyaret ettiği. Köylerde eksiklikler hakkında muhtarlardan bilgi alan Ergün, mevcut bütçeyle köylere hizmet götürdüklerini belirterek, büyükşehir olduktan sonra köylerin acil ihtiyaçlarının da en kısa zamanda tamamlanacağının sözünü verdi.

Selendi ziyaretinin ikinci gününü de merkez ve köylere ayıran Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, esnaf ziyaretlerinin ardından Kazıklı, Eskin, Tepeeynihan, Pınarlar köylerinin konuğu oldu. Ergün’e, Milliyetçi Hareket Partisi Selendi Belediye Başkan Adayı Nurullah Savaş ile birlikte partililer eşlik etti. Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Selendi Çarşı Camii’nde kılınan Cuma namazının ardından esnaf ziyareti yaptı. Selendililerin büyük ilgi gösterdiği Ergün, kendisine gösterilen ilgi nedeniyle memnuniyetini ifade etti. Vatandaşlar Cengiz Ergün’den övgüyle bahsederken, Selendi’ye yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür ettiler. Vatandaşlar büyükşehir ile birlikte ilçelerine daha çok hizmet gelmesi temennisinde bulundular.

Hayır Yemeğine Katıldı 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, merkezin ardından köy ziyaretlerine başlarken ilk durağı Kazıklı köyü oldu. Burada çocukları askerden dönen bir ailenin düzenlediği hayır yemeğine de katılan Ergün, yemeğin ardından vatandaşlarla sohbet etti. Selendi köylerinin içler acısı durumuna üzüldüğünü ifade eden Ergün, “İki gündür Selendi’de halkımızla bir araya geliyoruz. Köylerimizi ziyaret ettik. Köylülerimiz çamur deryası içerisinde yaşamaya mahkûm edilmiş. İmkânlarımız dâhilinde köylerimize taş yardımında bulunuyoruz. Yakın zamanda ihalesini yaptığımız yeni taşlarında dağıtımına başlayacağız. Bu sıkıntılarınızı inşallah büyükşehir ile birlikte kökten çözeceğiz” diye konuştu.

Eskin’de Köprü Sorunu Çözülecek

 

Kazıklı köyünün ardından Eskin Köyünü ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, burada da büyük ilgiyle karşılandı. Köy meydanında vatandaşlara hitaben bir konuşma yapan Ergün, Eskin Köyünün çevre köylerle bağlantısını sağlayacak köprü ile ilgili bilgi verdi. Bu konu ile ilgili çalışma yapacaklarını ifade

eden Ergün, Eskin’in çevre köyler ile birlikte Uşak ile bağlantısını sağlayacak köprü projesini büyükşehir ile birlikte çözeceklerinin sözünü verdi.

Ziyaretler Pınarlar ve Tepeeynihan Köyleriyle Son Buldu

 

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Selendi ziyaretini Pınarlar ve Tepeynihan köyleri ile tamamladı. İlk olarak Pınarlar sakinleri ile bir araya gelen Ergün, burada vatandaşlara Manisa Belediyesi’nin hizmetleri ile Büyükşehirin getireceklerinden bahsetti. Pınarlar Muhtarı Bekir Sağdıç, köylerini ziyareti  nedeniyle hazırladıkları Seramik çaydanlık, sürahi ve kahve takımını Ergün’e hediye etti. Son olarak Tepeynihan Köyü’nü ziyaret eden Ergün, burada da büyük ilgiyle karşılandı. Köy halkının düzenlediği yemek programının ardından köy kahvehanesinde vatandaşlarla bir araya gelen Ergün, kendilerine gösterdikleri sıcak ilgi nedeniyle teşekkür etti. Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün yeniden göreve gelmeleri halinde Manisa’da yaptıkları hizmetlerin il geneline de yayılacağını belirterek, ‘Manisa’da yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olsun. Önemli olan işi ehline vermeniz” diye konuştu. Ergün, konuşmasının ardından vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çekilerek Selendi’den ayrıldı.

 

5 thoughts on “CENGİZ ERGÜN’DEN SELENDİ KÖYLERİNE HİZMET SÖZÜ

  1. ne ilgisi ya cengizi kim ciddiye alıyor o bir şvdu geldi geçti bakmayın siz hava bunlar hava bekleyin görün siz biz geliyoruz sessiz ve derinden

  2. bu cengiz ergün de boş yok arkadaşlar kim ne isterse hemen yapıyor tekrar kazanırsa verdiği sözler hükümet bütcesinide aşacak atma cengiz atma din kardeşiyiz nurullah savaş maçlara gelmeye başladı yarın bikaç hayrada gelir sonra gider kazandıgı paraları salihli izmirde yer benim selendilim saf temiz kalpli selendilim nedir bu sizin talihsizliginiz

  3. Allah için söz vermiş yapıyor her köyün girişine 2 kamyon taş yığıp al sana taş getirdim nerene döşersen döşe diyor sözde çırağıyla birlikte yol yapıyor köylere sizin bu yaptıklarınıza köydeki çocuklar siz ahbap çavuş yalanlara devam edin nurullah savaş ne yaptın 5 yıldır köylü sana güzel isim takmış taş sök taş döşe başkanı diyorlar yakışmış ta hani benim köylüm akıllıdır Mehmet Cımık’a oy verileceğini bilir ama sizin taşları köylünün inek damlarına döşettiririz ziyan olmaz ….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.