ÇAMPINAR KÖPRÜ SORUNU BİTİYOR

Çampınar mahallesinin kuruluşundan bu güne mahalleyi ikiye ayıran ve akrabaların dahi kış dönemlerinde bir araya gelmesine engel olan Selendi çay yatağı üzerindeki köprüsüzlük nihayet son buluyor.

 

Ak Parti İlçe Başkanı Muharrem Sezer: ” Köprü olmamasından dolayı yıllardır akrabaları ve insanları birbirinden ayıran çay yatağı üzerine köprü yapılması için çalışmalarımıza başladık. Bizler yapıcı bir tavırla vaat ettiklerimizin arkasında durarak hizmet yapmak için çalışacağız. köprü yapılması demek insanlarımızın bir birileri ile olan hasbıhallerinin artmasına, vakitten kazanmasını sağlamış olacaktır.” dedi.

Ayrıca: ” seçim sürecinde miting alanlarında bizler için, bu köprü için çeşitli spekülasyonlarda bulunuldu. Köprünün yapılması için o dönemdeki il özel idaresi yetkilileri tarafından köprü yerinin tesbiti ve incelenmesi hususunda gelen ekiplere ve Ak Parti’ye yönelik bunlar seçim atmosferinde vatandaşların kafasını karıştırmak ve oy vurgunculuğu yapmak için köprü ayaklarının oturacağı yeri 1 kilo kireçle boyayıp gittiler demişlerdi. Bizler bu köprü üzerinden siyaset yapmadık amacımız vatandaşımıza hizmet etmektir ve gerekli çalışmaları yaptık. Şimdi de bu çalışmaların takipçisiyiz. Buraya yapılacak olan köprünün yaklaşık 50 bin Tl değerindeki projesi Sunko proje firması tarafından hazırlanıyor. Hazırlık aşamasında olan projemiz tamamlanması ile birlikte Ak Parti meclis üyeleri tarafından büyükşehir belediyesi encümn toplantısında sunulacak ve yapılması için önerge verilecektir. Bizler boş laf değil icraatlere bakarız. Düsturumuz da büyük ustanın dediği gibi Halka hizmet Hakka hizmettir. Onun için bizler halka hizmeti birinci sırada tutarız. Biz lafa değil icraate bakarız.” dedi.

Haber: Selendi Postası – Yılmaz Tuna

1-çampınar 2-çampşınar

7 thoughts on “ÇAMPINAR KÖPRÜ SORUNU BİTİYOR

  1. arkadaşlar büyükşehir belediyesinden başka kimse o köprüyü yaptıramaz az akıllı olun hangi birim hangi daire yaptırcak il özel idare kapandı hepsi büyük şehir bünyesine geçt i köylüyü kandırmayın 30 mart gerekli cvp verdi size daha çıkıp yalan yanlış ne şow yapıyorsunuz anlamış değilim.muharrem sezer yada akp ilçe yönetimi cebinden mi yaptıracak acaba…….?

  2. Büyükşehir olan illerde Özel İdare mi kaldı acaba sormak lazım. Diğer bir soru da 12 yıldır neredeydiniz acaba yeni mi aklınıza geldi bu köprü…

  3. köprüyü il özel idare yaptırcak denmemiş secimdede böyle çamurlar attınız.projeden bahsediliyor ve köprü yapılması için büyükşehir belediye encümen toplantısında önerge verilecek denmiş yazıyı dikkatli okuyun yada çamur atmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.