19 Ocak 2019, Cumartesi
Bizi izleyin:
Giriş Yap EUR   TL0,34USD   TL0,34
19 Temmuz 2014 | Son Güncelleme: 19.07.2014-11:44

Büyükşehirden Akhisar a Koordinasyon Binası

0
Büyükşehirden Akhisar a Koordinasyon Binası

 

MANİSA Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı müdürlüklerin Akhisar’da hizmet vereceği koordinasyon merkezinde çalışmalarda sona gelindi.  Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş de çalışmaları incelerken, önümüzdeki günlerde koordinasyon merkezinin Akhisarlıların hizmetine açılacağını müjdeledi.

Manisa Belediyesi’nin, büyükşehir olmasıyla birlikte, hizmet ağını il geneline yayan Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde, 17 ilçede yapılanma çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Akhisar’da da, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı müdürlüklerin hizmet vereceği koordinasyon binasında çalışmalar hızlandı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri ile birlikte devam eden çalışmaları inceledi.  Akhisar Koordinasyon Merkezi’nde çalışmalarda sona gelindiğini belirten Memiş,” Akhisar ve ilçelerinde oluşturacağımız koordinasyon merkezlerimiz ile birlikte hizmetlerimizi o bölgelere daha iyi ulaştırmayı hedefliyoruz. Amacımız halkımıza daha iyi hizmet. Önümüzdeki günlerde Akhisar’da koordinasyon merkezimizde de çalışmaları tamamlayarak,  halkımızın hizmetine sunacağız. İlçe halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Etiketler:
Yorum Yazın

Yorumlar 0 yorum

© Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları SELENDİ MEDYA ve haber kaynaklarına aittir, lütfen haberleri izinsiz kopyalamayınız. Youtube Video İndir 45 Haber