15 Aralık 2018, Cumartesi
Bizi izleyin:
Giriş Yap EUR   TL0,34USD   TL0,34
4 Temmuz 2018 | Son Güncelleme: 04.07.2018-14:05

Büyükşehir Vatandaşla İletişim Halinde

0
Büyükşehir Vatandaşla İletişim Halinde

Manisa’nın 17 ilçesinde bulunan mahalleleri sık sık ziyaret ederek mahalle muhtarları ve vatandaşlarla temaslarda bulunan Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı, Selendi ilçesine bağlı 11 mahalleyi ziyaret etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı, Selendi ilçesine bağlı, Zafer, Şerefiye, Yenicami, Kurtuluş, Avlaşa, Fatih, Çinan, Karabeyler, Gölbaşı, Kabaklar ve Eskin mahallelerini ziyaret etti. Mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelen Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı ekipleri, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünce gerçekleştirilen çalışmaları anlattı. Mahallelerde yürütülen çalışmaları da yerinde inceleyen  ekipler mahalle muhtarları ve vatandaşlardan gelen talepleri de not alarak ilgili Daire Başkanlıklarına aktardı.
“Sahadayız, Vatandaşı dinliyoruz”
Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda mahallelerin nabzını tuttuklarını dile getirdi. Arslan, “İlçelerimizdeki mahalleleri ziyaret ediyor, çalışmaları yerinde inceliyoruz. Vatandaşlarımızla sürekli iletişim halinde bulunuyoruz. İstekleri de ilgili birimlere iletiyoruz. Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı olarak sürekli sahadayız, vatandaşı dinliyoruz” dedi.

 

 

Etiketler:
Yorum Yazın

Yorumlar 0 yorum

© Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları SELENDİ MEDYA ve haber kaynaklarına aittir, lütfen haberleri izinsiz kopyalamayınız. Youtube Video İndir 45 Haber