Büyükşehir Selendide Personeliyle Buluştu

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcı Mustafa Genç, Selendi’de Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ’de görev yapan personelle buluştu. Personele, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç” Belediye hizmetlerinin halka sorunsuz ulaştırılmasında gayret gösteren personelimize teşekkür ediyorum” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Metin Memiş ve Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, Selendi ilçesini ziyaret ederek belediye ve MASKİ personeliyle bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ve beraberindekiler burada Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Sakin Gürbüz, MASKİ ve belediye personeli tarafından karşılandı. Genç, personelle tek tek tokalaşarak, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti.
“Takım ruhuyla hareket ediyoruz”
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde elde ettiği başarıda tüm personelin katkısı olduğunu belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç” Selendi’de de Şehzadeler ilçesinde de görev yapan belediye personelimiz vatandaşıma hizmetlerin en iyi şekilde aktarılması için özveriyle çalışıyor. Hep birlikte takım ruhuyla hareket ediyor ve kentimize güzel hizmetler sunuyoruz. Bu manada hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.
“Önce can güvenliği”
Genç, konuşmasında personelin can güvenliğini sağlayarak çalışması gerektiği konusunda da uyarıda bulundu. Toplantı hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.
“7/24 göreve hazır”
Düzenlenen toplantının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ve beraberindekiler, ilçede İtfaiye Amirliği’ni ziyaret etti. Vatandaşın can ve mal güvenliği için itfaiye teşkilatının önemli bir görev üstlendiğini belirten Genç, itfaiye erlerine kolaylıklar diledi. Mustafa Genç ve beraberindekiler daha sonra Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar ve Büyükşehir Belediyesi Selendi Muhtarlık İşleri Müdürü Sakin Gürbüz’ü de ziyaret etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.