18 Ocak 2019, Cuma
Bizi izleyin:
Giriş Yap EUR   TL0,34USD   TL0,34
15 Şubat 2017 | Son Güncelleme: 15.02.2017-21:36

Büyükşehir Selendide İncelemelerde Bulundu

0
Büyükşehir Selendide İncelemelerde Bulundu

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya,  Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını yerinde incelemek üzere Selendi’de temaslarda bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yönetim kadroları ilçelerdeki çalışmaları yakından takip ediyor. Bu kapsamda ilk olarak Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Selendi Koordinasyon İşleri Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu. Gerçekleşen ziyarette Yalçınkaya, Selendi’de birim sorumluları ile toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Selendi Koordinatörü İbrahim Kara’dan çalışmalar ve organizasyon yapısı hakkında bilgiler alan Yalçınkaya, çalışmaların aksatılmaması ve vatandaşla olan bağların güçlendirilmesi talimatını verdi. Genel Sekreter Yalçınkaya, Büyükşehir Belediyesinin en iyi şekilde temsil edilmesi gerektiği belirterek, ilçede gerçekleştirilen ve yapılması planlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Etiketler:
Yorum Yazın

Yorumlar 0 yorum

© Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları SELENDİ MEDYA ve haber kaynaklarına aittir, lütfen haberleri izinsiz kopyalamayınız. Youtube Video İndir 45 Haber