17 Ocak 2019, Perşembe
Bizi izleyin:
Giriş Yap EUR   TL0,34USD   TL0,34
29 Eylül 2017 | Son Güncelleme: 29.09.2017-13:28

Bu Proje Selendiye Çok Yakıştı

0
Bu Proje Selendiye Çok Yakıştı
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Selendi ilçesinde yapımına başlanan Selendi Kent Meydanı projesi tamamlandı. Peyzaj ve teknik donanımın da bitmesiyle Selendi ilçesi muazzam bir meydana kavuştu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Selendi ilçemize güzel projeler kazandırıyoruz. Kent Meydanı tamamlandı. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin Selendi ilçesine prestij sağlayacak olan Kent Meydanı projesinin yapımı tamamlandı. Selendi’yi adeta yıldız gibi parlatacak olan projenin peyzaj ve teknik donanım çalışmaları da tamamlandı. Konu ile ilgili bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Selendi Kent Meydanı projesi 11 bin 500 metrekare alanda yer alıyor. Peyzaj ve teknik donanım da tamamlandı. Selendili vatandaşlarımız güzel bir sosyal alana kavuştu” dedi.

Modern Bir Selendi için Söz Verdik

Manisa’da modernleşme adına hizmet ürettiklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak Selendi ilçemizin modernleşmesi adına projeler üretiyoruz. Selendi Kent Meydanı projemiz tamamlandı. Bu meydan ilçeye büyük değer katacak. Modern bir Selendi için söz verdik ve yapıyoruz. İlçe halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Seyir Terasları, Dinlenme Alanları ve Fazlası

Selendi Kent Meydanında yaşam alanları, rekreasyon alanlarını bağlayan köprüler, istinat duvarları arasında yürüyüş yolları ve seyir terasları yer alıyor. Dekoratif oturma birimleri, tören alanı, sergi alanı, dinlenme alanı ve doğal taş kaplama yüzeyleri de bulunuyor. Bunun yanı sıra yaklaşık 2 bin metrekarelik alana yayılan şelalesi bulunuyor.

Etiketler:
Yorum Yazın

Yorumlar 0 yorum

© Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları SELENDİ MEDYA ve haber kaynaklarına aittir, lütfen haberleri izinsiz kopyalamayınız. Youtube Video İndir 45 Haber