19 Ocak 2019, Cumartesi
Bizi izleyin:
Giriş Yap EUR   TL0,34USD   TL0,34
24 Haziran 2017 | Son Güncelleme: 24.06.2017-15:59

Bayramınız kutlu olsun

0
Bayramınız kutlu olsun

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı. Bayramın dostluğa, barışa ve huzura vesile olmasını dileyen Başkan Ergün, tüm Manisalıların, Türk Milleti’nin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 25 Haziran Pazar günü kutlanacak olan Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Ergün mesajında şunlara yer verdi: “11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayını geride bırakıyor olmanın hüznünü yaşıyoruz. Bizleri bugünlere ulaştıran Cenab-ı Allah’a şükürler olsun diyoruz. Bayramlar, İslam kültüründe birliğin, beraberliğin, kardeşliğin pekiştiği önemli zamanlardır. Bu önemli günlerde dargınlıklara son verilmesi, büyüklerin ziyaret edilmesi, yetimlerin ve yoksulların sevindirilmesi gerektiği dini kaynaklarda ve Hadis-i Şeriflerde çokça vurgulanmıştır. İnşallah bu bayramı da buna uygun yaşamak bizlere nasip olsun. Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüzde hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak bayramda vatandaşlarımızın huzurlu ve mutlu bayram geçirmesi için ekiplerimiz görev başında olacak. Bu duygularla tüm hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, her günümüzün bayram tadında geçmesini diliyorum.”

Etiketler:
Yorum Yazın

Yorumlar 0 yorum

© Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları SELENDİ MEDYA ve haber kaynaklarına aittir, lütfen haberleri izinsiz kopyalamayınız. Youtube Video İndir 45 Haber