19 Ocak 2019, Cumartesi
Bizi izleyin:
Giriş Yap EUR   TL0,34USD   TL0,34
31 Ağustos 2015 | Son Güncelleme: 31.08.2015-21:28

Başkanlar Kulanın Projelerini Konuştu

0
Başkanlar Kulanın Projelerini Konuştu

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u makamında ağırladı. Kula ilçesine yapılan ve yapılacak olan hizmet ve projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Başkan Ergün, Manisa’nın her noktasına en iyi hizmetleri ulaştırabilmenin çabası içinde olduklarını ifade etti.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş ve Başkan Danışmanı Mimar Azmi Açıkdil de yer aldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçede devam eden Kula evleri restorasyonu, jeopark, asfalt ve altyapı çalışmalarının masaya yatırıldığı görüşmede, ilçeye yapılacak olan hizmet ve projelerle ilgili de görüş alışverişinde bulunuldu. Manisa’nın her noktasına en iyi hizmetleri ulaştırabilmenin çabası içinde olduklarını ifade eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Bu kapsamda tüm ilçe belediye başkanlarımızla sık sık bir araya gelerek bu tür görüşmelerimizi, ilçelerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetlerin istişaresini yapıyoruz. Kula Belediye’mizle de güzel çalışmalar yürütüyoruz. Ben değerli Belediye Başkanımız Hüseyin Tosun nezdinde tüm Kulalı hemşerilerime selamlarımı iletiyorum” dedi.

Etiketler:
Yorum Yazın

Yorumlar 0 yorum

© Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları SELENDİ MEDYA ve haber kaynaklarına aittir, lütfen haberleri izinsiz kopyalamayınız. Youtube Video İndir 45 Haber