Başkan Ergüne Pankartlı Teşekkür

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde başlattığı alt yapı çalışmaları kapsamında hizmet götürülmeyen mahalle kalmıyor. Şehzadeler İlçesi Sarıalan Mahallesi kanalizasyon çalışması sebebi ile Başkan Cengiz Ergün’e pankart açarak teşekkür etti.

 

 

         MANİSA’nın tüm mahallelerini gezerek, mahalle sakinlerinin dertlerini dinleyen, sorunlarına çözüm bulmak adına çalışan Büyükşehir’in bu haftaki adresi Şehzadeler İlçesi’ne bağlı Sarıalan Mahallesi oldu. Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Cem Çöllü ile Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Hayri Okkalı, Manisa’da eli sıkılmayan, derdi dinlenmeyen kimseyi bırakmıyor. Muhtarlık dairesi personelleri Cem Özleyen ve Mehmet Baştuğ’un da katıldığı ziyarette, mahalle muhtarına Büyükşehir Belediyesi’nin plan, proje ve çalışmaları anlatıldı.

 

Ziyaretçilere Sürpriz Karşılama       

 

Sarıalan Mahalle Muhtarı İmran Güneş ve mahalle sakinleri Büyükşehir Daire Başkanlarını coşkuyla karşıladı. Yapılan kanalizasyon çalışmalarının sağlık, çevre, temizlik açısından çok önemli olduğunu ifade eden mahalleli, yaşanabilecek sağlık sorunlarına mahal vermeden önlem alınmasından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e minnet duyulduğunu dile getirdi.

 

‘Hep Başkan Sürpriz Yapıyordu Bu Defa Biz Yapalım’

 

Mahalle sakinleri ‘Bugüne kadar bize sürpriz yapan hep Sayın Başkanımız Cengiz Ergün oldu. Manisa’da artık Cengiz Ergün’den önce ve sonra diye iki zaman dilimi var. Öncesinde sorun yaşanır, yaşanan sorunu çözüme ulaştırmak yıllar alırdı, şimdi ise Başkanımız, ekipleri ile sorunların tespitini yaptırarak, olumsuzluk yaşamamızın önüne geçiyor. Kanalizasyon çalışması bizi çok mutlu etti. Kendisine bu pankart yoluyla teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz’ dedi. Mahalleli bir araya gelerek ‘Cengiz Başkan’ım kanalizasyon çalışmamız başladı. Allah Razı Olsun’ yazılı pankartı açtı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.