18 Ocak 2019, Cuma
Bizi izleyin:
Giriş Yap EUR   TL0,34USD   TL0,34
25 Ocak 2018 | Son Güncelleme: 25.01.2018-12:45

Başkan Ergünden Çocuklara Karne Hediyesi

0
Başkan Ergünden Çocuklara Karne Hediyesi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ara tatilinde olan çocuklara karne hediyesini verdi. Bu kapsamda bugünden itibaren Şubat ayı sonuna kadar Atatürk Kent Park’ta yer alan oyun gruplarının 6-15 yaş arası çocuklara gün boyunca ücretsiz olacağı belirtildi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, çocukların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Başkan Ergün, karnelerini alarak yarıyıl tatiline giren öğrencilere, Atatürk Kent Park’taki, zipline, atlama kulesi, tırmanış kulesi, ip parkuru, yapay tırmanış, ışık oyunlarının oynandığı oyuncaklara ücretsiz bineceklerinin müjdesini verdi. Minik öğrenciler, bugünden itibaren Şubat ayı sonuna kadar herhangi bir ücret ödemeden oyun gruplarından yararlanabilecek. Tüm öğrencilere bir kez daha iyi tatiller dileklerini ileten Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Büyük önderimizin izinde geleceğimizin teminatları olan çocuklarımıza en güzel hizmetleri verebilmek adına Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak ne gerekiyorsa yapıyoruz. Atatürk Kent Park’taki oyun gruplarımız Şubat ayı sonuna kadar 6-15 yaş arası çocuklarımıza ücretsiz olarak hizmet verecek. Çocuklarımız, gülsün, eğlensin, arkadaşları ile güzel vakit geçirsinler” diye konuştu.

 

Başkan Ergün’den Çocuklara Karne Hediyesi (1) Başkan Ergün’den Çocuklara Karne Hediyesi (4) Başkan Ergün’den Çocuklara Karne Hediyesi (5) Başkan Ergün’den Çocuklara Karne Hediyesi (3) Başkan Ergün’den Çocuklara Karne Hediyesi (2)

Etiketler:
Yorum Yazın

Yorumlar 0 yorum

© Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları SELENDİ MEDYA ve haber kaynaklarına aittir, lütfen haberleri izinsiz kopyalamayınız. Youtube Video İndir 45 Haber