Başkan Ergün Akarsuyu Konuk Etti

ANKET İÇİN TIKLAYINIZ.

http://http://www.ajansmanisa.com/Anketler

 

HABER VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ.

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP 25. Dönem Manisa Milletvekili Aday Adayı İrfan Akarsu’yu makamında konuk etti. Başkan Ergün Akarsu’ya çalışmalarında başarılar diledi.

         Salihli Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa ederek, MHP Manisa 25. Dönem Milletvekili Aday Adayı olan İrfan Akarsu, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e nezaket ziyaretinde bulundu. Yaklaşık 40 yıl devlet memuru olarak görev yaptığını belirten İrfan Akarsu, “10 yıl Manisa’da hizmet ettim. Son 6 aydır da sizlerinde desteğiyle Salihli Belediye Başkanımız Zeki Kayda ile birlikte çalıştım. Oradaki dostlarımız, arkadaşlarımız, başkanlarımız bu görevi bize layık gördüler. Biz de bu anlamda aday adaylığı yönünde başvurumuzu yaptık. Desteğinizi alabilmek adına sizlere de bir ziyaret gerçekleştirdik” dedi.

Başarıyı perçinlemek istiyoruz

         Önümüzdeki genel seçimlerde MHP’nin Manisa’da en iyi sonucu alacak imkâna sahip olduğunu belirten Başkan Ergün ise, “Geçtiğimiz hafta itibariyle resmi kurumda bulunan arkadaşlarımız milletvekili aday adaylığı yönünde başvurularını yaptı. Önümüzdeki süreçte de diğer aday adayların başvuru süreci artık başladı. Demokrasinin kuralı, bu tür makamlara herkes aday olabilir. Önümüzdeki genel seçimlerde partimiz Manisa’da en iyi sonucu alabilecek imkâna sahip. Biz hep beraber bunun çabası içerisinde olacağız. Genel Merkezimin kararları ışığında bunlar netleşecektir. Bizlere de fikirlerimiz sorulursa paylaşma imkânı buluruz” dedi.

Her aday bizler için değerlidir

30 Mart yerel seçimlerinde MHP’nin Manisa’da elde ettiği başarıyı genel seçimlerde de perçinlemek istediklerini belirten Başkan Ergün de, “Sizler gibi partimize aday adayı olmuş bütün arkadaşlarımız bizler için kıymettir, değerlidir. O anlamda ben herkese başarılar diliyorum. Sizler içinde hayırlı olsun. İmkânlarımız dâhilinde şahsımız olarak elimizden gelen tüm desteği vereceğiz. 30 Mart yerel seçimlerinde partimizin Manisa’daki birinciliği genel seçimlerde de perçinlemek istiyoruz. İnşallah bunu da başarırız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.