17 Ocak 2019, Perşembe
Bizi izleyin:
Giriş Yap EUR   TL0,34USD   TL0,34
9 Aralık 2018 | Son Güncelleme: 09.12.2018-17:47

ALTIN ÇOCUK PAYLAŞILAMIYOR

0
ALTIN ÇOCUK PAYLAŞILAMIYOR

SALİHLİ’NİN ALTIN ÇOÇUĞU İBRAHİM BERK KAMA’YI GALATASARAY’IN ELİNDEN ALTINORDU KAPTI.

Geleceğin en önemli kalecilerinden biri olmaya aday İbrahim Berk Kama’yı Altınordu fk alt yapısına Katarak önemli bir transfer yaptı.
3 yıldır salihli galatasaray futbol okulunda kendini galatasaray için hazırlayan 2009 lu kaleci Tüm denemelerden başarıyla geçti. Galatatasaray’a gitmesi beklenirken Altınordu scudlarınin beğenisini kazandı. Son dakika ailesi ikna edilerek Altınordu alt yapısına katıldı. Kendisinin yetiştiren Salihli belediye spor kaleci antrenörü Hakan Aydın, İbrahim Berk’in küçük yaşta disiplinli ve çalışmayı çok seven bir çocuk olduğunu belirtti. “Düzenli yaşamı ile derslerinde başarılı bir kişilik. Maşallahı var İNŞALLAH daha da başarılı olacağını düşünüyorum” dedi. Salihli galatasaray futbol okulu antrenörü ve sahibi Ferudun Yarkın, İbrahim Berk bizim altın çocuğumuz onu iyi yetiştirdik. Bir çok kulüp alt yapısı istedi. Nasip böyleymiş. Biz onu takip etmeye yön vermeye devam edeceğiz. İNŞALLAH başarılı olacağına inanıyorum dedi. Salihli Özel düşünür koleji öğrencisi ibrahim Berk Kama’ya biz de başarılar ve güzel bir gelecek diliyoruz.

SERVET AKKOYUN

Etiketler:
Yorum Yazın

Yorumlar 0 yorum

© Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları SELENDİ MEDYA ve haber kaynaklarına aittir, lütfen haberleri izinsiz kopyalamayınız. Youtube Video İndir 45 Haber